Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki - zapraszam Was na krakowskie rallyparty ;-) Także wołam (mam nadzieję, że się nie obrazicie) #rajdy24 #rajdy #krakow #motoryzacja #wyscigi

Przy współpracy z krakowskim torem WRT Karting mamy przyjemność zaproszenia Was na nasz malutki jubileusz, jakim będą pierwsze urodziny Rajdy24.pl. Dla czytelników naszego serwisu przygotowaliśmy kilka ciekawych atrakcji, zniżki na przejazdy, nagrody, a wieczorem... rally night. :-)

O godzinie 15:00 startujemy z tańszymi przejazdami (o których już więcej wkrótce), a o 20:00 zapraszamy wszystkich na wieczór rajdowy - symulatory, projekcje rajdowych filmów, a wszystko to przy tzw. "piwku". Oczywiście dla tych, którzy nie będą planowali już jeździć gokartem. ;-)

Tutaj będzie więcej szczegółów. Zapraszam wszystkich, pogadamy trochę o rajdach, będzie to też dobra możliwość do zebrania info nt. tego, jak zacząć.

20go listopada, wjazd free

PS, postaram się przytargać #ccrally ( ͡° ͜ʖ ͡°)
gabrally - Mirabelki i Mirki - zapraszam Was na krakowskie rallyparty ;-) Także wołam...

źródło: comment_m5ndhdV7Td5pCREmOWtJQHrYiJAg3781.jpg

Pobierz
  • 13
@gabrally: a gdzie sa wpisowe? Jezdzilem na gromadzkiej i tam zadnego wpisowego nie maja... 25 zl to stanartowa cena zadne dobre cebuliony ale na 8 min sie przejde bo jeszcze u was nie jezdzilem.
@Dreamek: nie u nas, tor ma innego właściciela :) zawody na torze z nagrodami z reguły mają wpisowe, na tej imprezie (rok Rajdy24.pl) wpisowego nie będzie. To jest po prostu osobne wydarzenie na torze, mówiąc najprościej.