wiadomo, założyłem sobie 9 pozostałych użytkowników na konsoli i kont ea żeby sobie wykorzystać łącznie 10 żetonów drft, no to pierwszy draft, postanowiłem rozegrać offline bo po co się będę męczył, ustawiłem profesjonalistę no i uwaga tera, pierwsze 3 mecze to w ogóle średnia 10 do zera, finał... 1:0 przegrałem... #!$%@?ąc od tego, że wcześniejsze 3 rundy wygrane dużą różnicą bramek ale posiadanie piłki na poziomie 35%, w finale posiadanie piłki 26%... serio ktoś gra z komputerem, bawi Was to Wy chore bydlęcia jak nie możecie odebrać piłki i ten ułomny śmieć (konsola) przez pierwsze 45 minut rozgrywa sobie piłkę na swojej połowie co 4 podanie cofając do bramkarza i tak se biegacie za tą piłką, kryjecie linie podań nic nie działa, zupełnie nic... cały mecz to trwało, potem w 80 minucie podanie 60 metrowe na głowe jakiegoś skrzata 163cm i strzał banią z 20 metrów i gówno i kolejne 10 minut trzymania piłki na swojej połowie, jak bym mógł to tego kto to wymyślił bym #!$%@? #!$%@?ł, fajne zrównoważenie poziomów trudności #!$%@?! 3 paczki premium w których najdroższy to był chyba kontrakt...
#fut
  • 3
@mar1in: ustaw na początkujący,
w drafcie z kompem poziom trudności zwiększa jedynie ilość żetonów za mecz, a paczki masz ze wszystkich poziomów trudności takie same,
btw, jest to napisane na początku pierwszego drafta, podczas wybierania poziomu trudności xD
@mar1in: Mógłbyś napisac co dokladnie po kolei mam pozakładać by mieć te 9 kont w fut?