Wpis z mikrobloga

#dziendobry Mircy! ^^
Właśnie zaczynam dzień pracy o 1441 w łóżku z energetykiem w ustach, Bad Apple na full głośnikach, Mirko na ekranie, szefem-śmieszkiem na Skype, bez zgiełku ludzi dookoła, a różowa wraca za dwie godziny z pracy i nieprędko się ode mnie odpędzi ()

A jak tam u Was w robocie od 8:00 w biurowcu z wyznaczonymi porami na lunch i papierosa? ( ͡º ͜ʖ͡º)


#heheszki #pracbaza
Pobierz PsichiX - #dziendobry Mircy! ^^
Właśnie zaczynam dzień pracy o 1441 w łóżku z energe...
źródło: comment_YmX5nD82Uvn0U8oUC20kjUDrgOAUXy2Q.jpg
  • 14
@PsichiX: wystarczy już, a teraz wracaj do łóżka, bo jak mama wróci i zobaczy, że przy kompie siedzisz, kabel schowa skończy sie smieszkowanie... pozdrawiam z pracy gdzie przysługuje nam ustawowo przerwa...:-)
@PsichiX:

A jak tam u Was w robocie od 8:00 w biurowcu z wyznaczonymi porami na lunch i papierosa? ( ͡º ͜ʖ͡º)

o #!$%@?, to silenie się na pogardę względem tych, co pracują w jakichś korpo/biurowcach/etc.

@PsichiX: ale słowo "heheszki" w tym przypadku nic nie znaczy. "heheszkujesz"-ironicznie z tego, że siedzisz w domu i pracujesz? "heheszkujesz"-negatywnie, bo loszka wraca z pracy zaraz? wszystko to jest żartem i tak naprawdę wkręcasz ludziom, że coś robisz? może tylko wydzielona część wpisu to "heheszki"?
@BluRaf: nie jarający się (nie kupiłem sobie jeszcze stulejarskiej poduszki ( )), a wybierający smaczki. a że po prostu sporo rzeczy z japonii mi się podoba (sushi, gry, niektóre style muzyczne, mecha-anime) to mam umiarkowany stosunek do uwielbienia japonii ( ͡° ͜ʖ ͡°)