Wpis z mikrobloga

Przede wszystkim: ile pokoi? Jaki standard? Przeznaczone dla rodziny czy studentów? (z tym ostatnim chodzi o to, czy chcesz wynajmować całość czy np. pod uwagę bierzesz wynajmowanie osobno pokoi)
@pan-audytor: w sumie racja. Jednak z doświadczenia mogę powiedzieć, że ceny umeblowanych bądź nie dużo się nie różnią niestety.

Swoją drogą najgorsze co spotykałam przeglądając takie ogłoszenia było, że cena 1200 zł + opłaty, a jak się weszło w ogłoszenie to w opłatach jest czynsz np. 600 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mistrz_tekkena: as you wish. Ale 'późny gierek' skutecznie mnie zniechęcił, zwłaszcza za takie siano :) Co do ceny to wszystko zależy też od tego jakie ogrzewanie. Duże, nieumeblowane mieszkania w kamienicach w centrum można wynająć za 1200-1500zł + opłaty. Ale 2x taki metraż jak u Ciebie, na batorego za 1500zł można wyrwać 2-3 pokoje świeżo po remoncie.
@sin89: no nie wiem, zawsze VII - X to ceny wyzsze kilkanascie procent, bo studenci. Pozniej troche sie koryguja. Ogolnie to na przestrzeni ostatnich 5 lat wzrosly ceny wynajmu.

Obecnie spokojnie starcza z wynajmu na splate raty kredytu i jeszcze na jakies piwko zostaje.