Wpis z mikrobloga

mirki, kiedyś sporo trenowałem z fajnymi efektami, miałem przerwę kilka lat i trochę się zalałem, 2 miesiące temu wróciłem do treningów i zacząłem od redukcji i tutaj mam zagadkę, bo od tego czasu przytyłem 2 kg na deficycie kalorycznym przy czym ewidentnie widać zmiany, bic z 37 na 39 itp. czy waga nie powinna spadać? i dodam, że ewidentnie mam deficyt kaloryczny...

#mikrokoksy
  • 16
@www00kieee: ja np przy 90kg wagi, 3 treningi tygodniowo po 60minut, mam zapotrzebowanie kaloryczne 2550kcal ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko to są suche liczby i trzeba samemu dojść do tego ile faktycznie jest dla ciebie ta 'zerówka'
@www00kieee: nigdy nie ucinaj tak drastycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) to nie glodowka, obcinaj tak 100kcal tygodniowo i obserwuj, szybko dojdziesz do swojej zerówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wazne zebys gdzies notowal se, jak jadles i ile kcal bylo i jak wagowo stoisz
@www00kieee: no jak cos dalej ? jak bedziesz mial juz taka wiedzę jak twoja zerówka itd, to można całkiem fajnie manipulować sylwetką, wiesz ile kcal do fajnej masy, albo ile do redukowania itd, potem mozesz se experymentowac z makrosami itd i poznac swoje cialo po porstu, pozniej tylko nauczyc sie cwiczyc sylwetkowo/silowo itd i jedzym