Wpis z mikrobloga

#bromaniak
Nie wiem czy wiecie, ale zmienia się właściciel Bromaniaka. Łukasz sprzedał/oddał sklep w inne ręce. Kto był w wakacje mógł mieć okazję poznać chłopaka, który teraz przejmie ten interes. Też jest piwowarem domowym, więc na pewno nie tylko pomoże wybrać odpowiednie piwo, ale i doradzi przy warzeniu. Nie wiem jak będzie z piwnym depozytem.
Póki co Bromaniak jest zamknięty do 15 listopada.
Ja przy okazji kończę z wrzucaniem fotek, ze względu na nową pracę nie mam na to czasu - nie śledzę często FB i wszystko wrzucałem i tak ze sporym opóźnieniem. Fanpage Bromaniaka, prowadzony już przez nowego właściciela znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/bromaniakpl/
@WapniakZJury
  • 6
@WapniakZJury: Łukasz był świetny. :) Nie za bardzo mogę i też chcę prywatne powody odejścia zdradzać, ale to był ten moment, kiedy serce walczyło ze zdrowym rozsądkiem i zdrowy rozsądek musiał wygrać. Przede wszystkim rozchodziło się o czas. Łukasz ma żonę, dwójkę dzieci, pracując przez ponad rok tam po 12h dziennie 7 dni w tygodniu (teraz sześć, w niedziele zamknięte), w ogóle się z rodziną nie widywał.
Ale myślę, że nowy
@pcmasterrace: Swoją drogą to ostatnio duże rotacje dzieją się w sklepach piwnych: tutaj zmiana właściciela, na widzewie Strefa Piwa zmienia się w Galerię Alkoholi, a na Retkini upada Piwoteka. Rozumiem sytuację z Bromaniakiem, pozostaje mieć nadzieję, że wszystko dalej się będzie trzymać.