Wpis z mikrobloga

@methotrexate: Jak masz mało miejsca i za dużo kasy - warto. W innym wypadku - nie ma to sensu. Bo nie jesteś w stanie niczego "podrasować" niskim kosztem, a do tego jak coś się zepsuje, to nie wymienisz tego sam, tylko musisz cały "komputer" odsyłać na gwarancję i zostajesz z niczym.
@jurny_juhas: Nie znam się na komputerach, nie chcę nic podrasowywać :) Mam mało miejsca + nie ukrywam, że trochę liczy się dla mnie walor estetyczny w związku z brakiem tych wszystkich kabli. Z drugiej strony nie chcę, żeby się okazało, że taki zestaw w wersji standardowej kosztuje 1300 zł :/
@methotrexate: No to nie warto wydawać prawie 3 tysięcy dla takiego zastosowania. Sprawdź to:

http://allegro.pl/dell-optiplex-990-sff-i5-4x3-4ghz-8gb-500-dvdrw-w7-i5738784888.html

1550 zł. Monitor - max 500 zł (a nawet mniej, jak nie potrzebujesz nic szczególnego), klawiatura i mysz to 100 zł. I za 2100 masz bardzo ciekawy i przyjemny zestaw. Kabli - w sumie będziesz miał cztery - internet, zasilanie komputera, zasilanie monitora i sygnałowy do monitora. Klawiatura i mysz bezprzewodowa :)