Wpis z mikrobloga

@manny_lanny: z pedałem z tunelami w uszach. Kłódkę niech mu ktoś tam założy XD
Tak serio to mam w dupie kto jak wygląda, dopóki nie śmierdzi i nie zostawia brudnych śladów. Ale tunele w uszach uważam za totalnie wieśniackie.
  • Odpowiedz
@jack-lumberjack: oto lista:

pedałem

kulturalni ludzie używają stosownego języka do kulturalnego wygłaszania swoich opinii

Tak serio to mam w dupie kto jak wygląda

ta konstrukcja jest głupia........

Ale tunele w uszach uważam za totalnie wieśniackie.

to jest ta sama żelazna logika co np. w takim zdaniu:
"Nie jestem rasistą, ale asfalt powinien leżeć na ziemi"
"Polska dla Polaków, ale Polacy powinni móc swobodnie emigrować do Anglii"
  • Odpowiedz
Ale tunele w uszach uważam za totalnie wieśniackie.


@jack-lumberjack: ja za wieśniackie uważam nie mycie zębów ale nie uważam, że powinno się ludziom wybijać jedynki jak tego nie robią (wiem "xD" na końcu, ale nadal mnie to nie śmieszy)
  • Odpowiedz
pedałem


kulturalni ludzie używają stosownego języka do kulturalnego wygłaszania swoich opinii

Tak serio to mam w dupie kto jak wygląda


ta konstrukcja jest głupia........

Ale tunele w uszach uważam za totalnie wieśniackie.


to jest ta sama żelazna logika co np. w takim zdaniu: "Nie jestem rasistą, ale asfalt powinien leżeć na ziemi"

"Polska dla Polaków, ale Polacy powinni móc swobodnie emigrować do Anglii"


@AsiaNaprawia: Nie bardzo wiem jak się do tego
  • Odpowiedz
ja za wieśniackie uważam nie mycie zębów ale nie uważam, że powinno się ludziom wybijać jedynki jak tego nie robią (wiem "xD" na końcu, ale nadal mnie to nie śmieszy)


@6c6f67696e: A czy ja napisałem, że należy im te uszy urywać? Serio za każdym razem podczas dyskusji musicie w..klejać swoją nadinterpretację i wciskać ją w usta rozmówcy? SERIO?
  • Odpowiedz
@jack-lumberjack: ogólnie chyba chodzi o to że jak piszesz że masz w dupie jak ktoś wygląda to komentarz w stylu 'uważam to za wieśniackie' zaprzecza temu co wcześniej napisałeś

a epiczny żart z kłódką jest zwykłym buractwem, jak próbował ci powiedzieć @6c6f67696e, ale niestety zacząłeś się czepiać słówek i całą nadzieję na dyskusję trafił szlag =(
  • Odpowiedz
ogólnie chyba chodzi o to że jak piszesz że masz w dupie jak ktoś wygląda to komentarz w stylu 'uważam to za wieśniackie' zaprzecza temu co wcześniej napisałeś


@kejs-giezy: Bynajmniej. Mam w dupie, czyli toleruję=nie przeszkadza mi (dopóki nie śmierdzi i nie zostawia brudnych śladów). Natomiast uważam to za wieśniackie. Nadal mi te tunele nie przeszkadzają.
Wiesz co, zresztą zaczyna mnie męczyć tłumaczenie każdego cholernego słowa. Czy dzisiaj ludzie nie potrafią
  • Odpowiedz