Wpis z mikrobloga

Czesc Wykopki szukam pracy i pomyslalem, ze moze znajde ja tutaj. Wiem, ze wśród was jest sporo ludzi zajmujących wysokie stanowiska. Jestem z Bydgoszczy i niedlugo konczy mi sie umowa wiec jestem dyspozycyjny. Co umiem?
Chwilowo zajmuje sie reklamacjami w jednym z najwiekszych sklepow internetowych w Polsce. Od przyjecia zgloszenia do zadowolonego (lub nie) klienta. W poprzedniej pracy 2 lata bylem zastepca kierownika magazynu. Kompleksowe raportowanie calej pracy magazynu, organizowanie transportu (od oferty do auta z towarem u klienta), zarzadzanie praca 9 magazynierow a oprocz tego niejednokrotnie skladanie zamowien i zamiatanie :) Pracowalem na wielu programach ERP/MRP jak np. Servigistics, Impuls czy Synaptic. Prywatnie znam się na komputerach. Umiem zlozyc i rozlozyć jednostke. Instalacja systemu, naprawa sprzetu czy konfiguracja sieci domowej nie sa dla mnie problemem. Skonczylem logistyke (licencjat) i mam 26 lat. Szukam tutaj pracy poniewaz tradycyjne metody nie przynosza za duzego efektu. Chce pracowac i robie to sumiennie. Jezeli ktos z Was szuka pracownika ktoremu mozna zaufac i bedzie latwo go przyuczyc to ja (Przepraszam ale produkcja, telemarketing, przedstawiciel handlowy i pochodne mnie nie interesuje. Taka prace akurat umiem zdobyc w jeden dzien :) )
Zainteresowanych prosze o @ na wykopekszukapracy@gmail.com z przyjemnoscia odesle CV oraz list motywacyjny. #praca #bydgoszcz #szukam #dobrypracownik
  • 8
@AjKenFlaj Nie darowalem bo wiem, ze sporo firm szuka takich ludzi np na helpdesk czy jako pomoc dla informatyka. Caly czas szukam jednak powoli rosnie we mnie frustracja bo albo nikt sie nie odzywa albo 1200-1500 a mam swoje zobowiazania :( Jak tylko mam wolna chwile to staram sie podjezdzac do firm zostawiac cv i list gdzie sie da (raz nawet z ulicy wbilem prosto na rozmowe kwalifikacyjna na asystenta pozycjonera ale
Moja dziewczyna jest barmanką - dacie wiare że zarabia 20-30 tys miesięcznie? Klienci tak ją lubią, że nawet do niej po pracy dzwonią!
Może też poszukaj jakiejś pracy jako barman.