Wpis z mikrobloga

dobra mirki. pytanie z kategori tych trudniejszych. jak zachodowac takie wlosy jak na zalaczonym obrazku. bedac prawilnym polakiem na emigraci w uk ogolony chodze na prawie lyso. o tym ze strzyge sie sam przed lustrem chyba wspominac nie musze. cebula motzno. pytanie wiec jak z 0 wlosow przejsc do tego co na zdjeciu. bo ze nie wystarczy sie nie strzyc to chyba za malo. jakies zele czy co? no i czy z kazdymi wlosami da sie tak zrobic? wolam #modameska niech sie w koncu na cos przydadza
#kiciochpyta #fryzura
źródło: comment_vxrZClQfnHrVaKFTDJZJWgPs0K3NG3AA.jpg
  • 19
@orfan: przestań cebulić i idź do fryzjera, po prostu. poczekaj aż odrosną i wysupłaj parę funtów, jeśli chcesz wyglądać jak facet, bo od samego zapuszczania i żeli będziesz wyglądał jak strach na wróble, a nie facet na zdjęciu.
@erwit: nic, podoba mi sie i zastanawiam sie czy moglbym sam miec taki fryz
@advert: jak pojde ze zdjeciem to nie bedzie lipa? bo jak inaczej mam wytlumaczyc? chyba ze ta fryzura ma jakas nazwe xD
@advert: no dobra, to zaczynam zapuszczac. a jak takie wlosy zaczesac tak do tylu? u mnie naturalnie jak rosna to robi sie cos w stylu garnka albo afro xD to co na zdjeciu widac to chyba nie zel. zel mi sie kojarzy z takimi blyszczacymi wlosami na jeza, jak sebastian nosil jak zesmy na manieczki jezdzili
@orfan: to zanim zacząłem tego używać, kupowałem got2b surffers look z schwarzkopf. Taki sam produkt. Włosy się dobrze układają, a nie błyszczą się i nie wyglądają na posklejane.