Wpis z mikrobloga

Czy 975 px to nie za wielka szerokość dla strony? Robię ją już od dłuższego czasu i ostatnio zmieniłem prawą kolumnę na 300px pod reklamy dlatego poszerzyła się z 950 px w sumie na te 975. Teraz to wygląda tak:

Lewa kolumna (główna treść) - 655 px

Przerwa w środku - 20 px

Prawa kolumna (jakieś dodatki i reklamy) - 300 px

W sumie 975 px i zastanawiam się czy dla ludziom z mniejszymi monitorami nie sprawi to problemu, bo na razie nad responsive design nie pracuję. #webdesign #webdev #webdeveloper #css #html #design #pytanie #pytaniedowykopkow #pytaniedoeksperta
  • 20
@krupek: no nic, to faceci w ośrodkach nuklearnych muszą zapomnieć o mojej stronie:P

@KERW: tyle, że w tej węższej kolumnie na górze mam dwa buttony (zrobione jako obrazki, które muszą mieć łącznie szerokość tej kolumny. Nie mogę zrobić tych buttonów w css, bo używam czcionki, która nie ma polskich znaków i muszę dorabiać jako obrazki:P
@zerozero7: No może, ja nie mówię,że się dobrze zrobić nie da - bo się da. Wtedy załóżmy z 300px menu i 700px content robi się 300px menu i 1600px content :D Można temat ogarnąć, ale widziałem masę stron w ten sposób zepsutych bo developer miał mały monitor :(