Wpis z mikrobloga

@emmwuu: Masz na myśli prowadzenie usług w miastach w któych jest to możliwe, czy miasta nie uwzględnione na stronie?
Jeśli ta druga opcja, to odpowiedź jest negatywna. Tzn. Uber działa tylko w określonych miastach.
@Szpenio: mam na mysli miasto rzeszow. Kiedys jechalem z jakims zlotowa i mowil ze byl tutaj juz jeden taki co uberem wozil ludzi, ale taksiarze go zaskarzyli i dostal jakas ogromna kare, poten odszedl. Pytam bo wydaje mi sie to bajka, przeciez w rzeszowie nie ma chyba oficjalnego wsparcia ubera?
@emmwuu: Z tego co wiem to nie. Nie rozumiem też,za co dostał kare. Może za brak DG.
Musiałby on zrobić kurs z jakiegoś miasta w którym uber działa. Przynajmniej ja tak to rozumuje.
@Szpenio: @emmwuu: @Pienio69:
1. Ubera nigdy nie było w Rzeszowie i na razie nic nie wskazuje na to, by się tam pojawił. Zatem kolo nie mógł używać aplikacji Uber do wykonywania kursów, bo zamówienie pojazdu stamtąd było technicznie niemożliwe.
2. Nie trzeba zakładać DG, by jeździć dla Ubera. Jeśli do tego typa #!$%@?ło się ITD, to znaczy, że udawał złotówę, którą nie był, a zatem niech ginie.
3. Nie