Wpis z mikrobloga

Co to za bzdury, badanie wraku to podstawa podstaw przy katastrofach lotniczych, banda ekspertów sie zleciała.


@Sagitarius: Oczywiście że tak, problem dla PiS-owców jest jednak w tym, że... ten wrak został zbadany. Został zbadany przez polskich ekspertów, którzy mieli niczym nieskrępowany dostęp do wraku - tak sami twierdzą. Jedynie z powodów politycznych PiS-owcy twierdzą że badanie wraku powinno się odbyć w Polsce, wtedy badania przyniosą inne wnioski niż takie same
  • Odpowiedz
Ja widzę jeden zasadniczy problem, mianowicie wszyscy podobni do Wojciechowskiego nie zadali sobie nawet trudu aby zapozać się z publicznie dostępną dokumentacją ze szczególnym względem na raport PKBWL i konsekwentnie ignoują wszystkie fakty, które przeczą tezom, jakie oni sobie przyjeli. Mało tego, często skupiają się na sprawach zasadniczo nieistotnych kompletnie pomijając te najważniejsze. "Błasik w kokpicie" jest tutaj dobrym przykładem. Ile razy czytałem zarówno tutaj na wykopie jak i w różnych mediach,
  • Odpowiedz
@Jacek38: Z tych informacji nie wynika którzy członkowie udali się do Smoleńska badać wrak samolotu 10.04 a którzy nie.
Co mówią nam te informacje: Dowiedzieliśmy się którzy eksperci uczestniczyli w badaniach wraku ale nie wiemy kiedy. Wiemy też, że Waldemar Targalski oraz Sławomir Michalak po przybyciu do Smoleńska w dniu katastrofy udali się do Moskwy wziąć udział w odczycie skrzynek. Nie wiemy nic o tym co robili między przybyciem do
  • Odpowiedz
@kunter:

Z tych informacji nie wynika którzy członkowie udali się do Smoleńska badać wrak samolotu 10.04 a którzy nie.


A możesz napisać,co zmieni w Twoim życiu ta
  • Odpowiedz
@Jacek38:

Ciągle twierdzisz,że Tupolew rozbił się o brzozę na tysiące kawałkow? Tak z ciekawości pytam( ͡° ͜ʖ ͡°)


To nie ja tak twierdzę ale zwolennicy "pancernej brzozy". A dokładnie rzecz biorąc, że Tupolew stracił kawałek skrzydła przez uderzenie w brzozę, przez co uderzył w grunt
  • Odpowiedz
@Jojne_Zimmerman: Ja #!$%@?, wiedziałem, że kwestia czasu i znowu jakiś ciul wyskoczy z tezą, że wszystkie katastrofy powinno się badać tak jak przykładowo TWA 800. Zanim ponownie powtórzysz taką bzdurę, zadaj sobie chociaż minimum trudu i wygooglaj w jakich okolicznościach konkretnie rekonstruuje się wrak samolotu i ile takich przypadków miało miejsce w historii katastrof lotniczych, może wtedy, jak już się dowiesz, nie będziesz ponownie sugerował takich bzdur.

  • Odpowiedz
@dwie_szopy_jackson:
Co mam powiedzieć o kimś kto ma zaufanie do rosji=państwa bandyckiego, które grzebało przy naszych czarnych skrzynkach i przetrzymuje nasz wrak samolotu. W sumie też nie powinienem dyskutować, ale mam na uwadzę dobro ludzi o niezdecydowanych poglądach którzy czytają tą dyskusję, aby sami się zastanowili.
  • Odpowiedz