Wpis z mikrobloga

@kthxbai2: no to jak wcale, to masz spore szanse, że klepną adres nieprawidłowy i wróci do chin. ja na Twoim miejscu poszedłbym z czekoladą na pocztę i uprzedził kontrolerkę, że taka sytuacja będzie miała miejsce. jak masz trochę charyzmy i jesteś przystojniejszy od ziemniaka to jest duża szansa, że nawet zadzwonią jak paczka będzie. no a jak nie to jak wróci, to dispute, że błędnie zaadresowana i tyle.
  • Odpowiedz
@lasic01: Chyba nawet jest samo imię bez nazwiska, więc już na wiele nie liczę, bo jedyne co w tym wypadku by mnie miało identyfikować to numer telefonu, oczywiście o ile jest wpisany.
  • Odpowiedz
@kthxbai2: Jeśli jakikolwiek list tam do Ciebie przyszedł, i będzie to ten sam listonosz to pewnie skojarzy. No chyba, że nie jest miłym listonoszem to wtedy może byc różnie.

ja miałem ostatnio do doręczenia list od majfrendów w taki sposób:

Mirek
ul. Mirkowa
Mirków

Na jego szczęście ulica ma tylko 1.5 kilometra i mieszczą się na niej same domki jednorodzinne :) Jakoś skojarzyłem imię, jednego z synów ludzi którzy mieszkają w
  • Odpowiedz
@kthxbai2: U mnie, jak chińczyk nie wpisał imienia i nazwiska na paczce, to miła pani z poczty zadzwoniła do mnie dopytać się, czy oczekuję paczki z chin i spytała o dokładny adres, w ramach "kontroli". Tak więc może u Ciebie też będzie, ale to zależy jedynie od uprzejmości pracowników.
  • Odpowiedz