Wpis z mikrobloga

@Pirzu: OP2, rozszyfruj proszę. Miałem kupić xiaomi redmi note 2 prime, ale poczekałem. Teraz tamten się starzeje, a wychodzi mi note 2. Tylko jeśli chodzi o soc, to 820, pamiętaj. Nie kup z MT. Tzn, mediateki dają radę, ale 820 jest po prostu lepsza :) Nie z założenia, ale telefon ma być do niej dostosowany, zoptymalizowany. W każdym bądź razie wyeliminowali problem nadmiernego grzania, więc może być ciekawie ( ͡°
@Thexil: Xiaomi za kazdym razem ma tragiczne romy pod wzgeldem baterii.. MD nie lubie, a o snapie 820 nic nie wiadomo póki co pomijajac fakt, ze sie przegrzewa w rekach Samsunga.
@Pirzu: wiadomo, że 8 rdzeni, z czego 4 słabo taktowane, 4 mocno. Ma to spowodować mniejsze straty energii, bo przy wygaszonym ekranie, apkach w tle bd pracował na 4 słabszych rdzeniach. Każdy proc, pod obciążeniem się grzeje, norma. Nie ma innej opcji #da
@Pirzu: ja rozumiem, że skok wydajności jest niewielki, ale o tyle co się nie zgodzę co do ekranów w rozdzielczości 4k w smartfonach, to akurat wolałbym mocniejszego proca. Zaraz ktoś mnie skrzyczy, że nie wykorzystam jego potencjału, ale kolejny smartfon kupię w 2021. 801 była, jest i bd dla mnie niewypałem :D Tyle słyszałem historii od znajomych, którzy go mieli, tyle się namęczyłem wgrywając im romy, że mam wywalone na ten