Wpis z mikrobloga

a i tak potrafią zaatakować kogoś niepostrzeżenie zza pleców


@n1troo:

Tak to naprawdę irytuje, można to tylko tym tłumaczyć że te ataki z zaskoczenia są na potrzeby scenariusza.
  • Odpowiedz
@n1troo: A skąd wiesz w jaki sposób rozwija się infekcja? Chyba jeszcze tego nie rozkminili ( )

Serial głupi, to fakt, ale mimo wszystko lubię sporadycznie odpalić sobie odcinek
  • Odpowiedz
@n1troo: Też nie kumam zachwytów serialem, nic się tam nie dzieje, chyba jeden z najnudniejszych jaki widziałam (dobra, widziałam połowę pierwszej serii, nie dałam rady więcej).
  • Odpowiedz
@ciska: no właśnie nie dość ze nuda to jeszcze bije głupotą po oczach. A ludzie to lubią? To chyba tak samo jak z tą ksiązką greya i jej fenomenem dla głupich ludzi.

Ja np. oglądam serialik THE LAST MAN i dla mnie jest kozacki śmieszny i aż chce się czekać na kolejny odcinek z niecierpliwością. Wypełniam sobie ten czas oczekiwania innym serialem właśnie konkretnie tym i jestem zdruzgotany..
  • Odpowiedz
@n1troo: The Last Man On Earth jest prześmieszne, drugi sezon podoba mi się bardziej niż pierwszy :)

Z takich fajnych jeszcze to mogłabym polecać i polecać, więc jak coś to mogę coś wymyśleć.
  • Odpowiedz
@n1troo: Chcesz szybszej akcji to obejrzyj "Z Nation" - akcja jak w filmach klasy B.

The Walking Dead to w dużej mierze psychologia, wola walki i przetrwania, dylematy moralne - dlatego też nie wszystkim się ten serial podoba, bo go po prostu nie rozumieją
  • Odpowiedz
@ciska: Proszę poleć mi coś bo już dłużej nie wytrzymam z tym serialem, najlepiej coś śmiesznego. Bo tymi zombiakami to już zdołowany jestem :D
  • Odpowiedz
@n1troo: To ze śmiesznych, chociaż to bardziej tragikomedie, to Wilfred (uwielbiam!) i Derek (chociaż przy tym płakałam). Śmiesznych seriali jakoś nie bardzo oglądam ;)
  • Odpowiedz