Wpis z mikrobloga

@UndaMarina: A widziałaś link? Poza tym dziwi mnie fakt że zdrajcy nie brali pod uwagę niczego poza brzozą, rozmowami w kabinie. Zero zdrowego rozsądku!
I NIE POWIEDZIELI NAM O TAKIM SAMYM WYPADKU MIESIĄC WCZEŚNIEJ
  • Odpowiedz
@tobrzmiznajomo: zdrajcy na rzecz jakiego kraju? Rosji? Powiedz mi jaki Rosja miała interes w morderstwie polskiego prezydenta, o miernej pozycji międzynarodowej?

Może też inaczej ląduje się, kiedy się wie, że będzie się przyziemiać awaryjnie a nie kiedy nie wiadomo co się dzieje.
##!$%@?
  • Odpowiedz
@UndaMarina: A powiedz mi jaki sens w takim razie miało destabilizowanie Ukrainy? Co? Taki biedny kraj?! W jakim ty świecie żyjesz? Poza tym pewnie nie oglądałaś żadnej neutralnej analizy torów lotu, wielkości czy ilości drzew? Dlaczego ty wierzysz tak usilnie tylko w jedną wersję którą podały ci media?
  • Odpowiedz
@UndaMarina: Dlaczego w pierwszej kolejności wymieniasz Rosję jak ja powiedziałem o Tusku!

Aha czyli dla ciebie jest ok gdy Rosjanie wybiją polskich delegatów bo są dla nas spoko i może to dla nas lepiej?
  • Odpowiedz
Twoja teoria: "Zabicie przez Tuska prezydenta i to jeszcze tak żeby nie było, że to on jest w porządku/ bo nie miał motywu."
Jasne, nie miał motywu. Chciał przejąć władzę zdrajca, rozkradli potem wszystko.
  • Odpowiedz
@tobrzmiznajomo: Sobie odpowiedziałeś dlaczego. Dlatego że to nie było awaryjne lądowanie tylko #!$%@? w glebę do góry kołami przy próbie odejścia a więc przy pełnej mocy i ściągniętym wolancie do siebie. Zwróć uwage jak są zbudowane samoloty nad i pod przedziałem pasażerskim.
  • Odpowiedz
@tobrzmiznajomo: o ile się nie mylę mamy w Polsce demokrację, gdzie zarówno prezydent, jak i parlament wybierany jest w powszechnych wyborach. Chcesz powiedzieć, że wszystko jest zmanipulowane?

Wybacz, ale to nasza bardzo narodowa cecha, że winę za swoje błędy przerzuca się na bliżej nieokreślanych wrogów.
  • Odpowiedz
@tobrzmiznajomo: Kaczyński nie miał szans na wygraną, był zbyt słabym prezydentem.
Spokojnie, teraz jego brat Jarosław ma pełnię władzy. Zobaczymy co się będzie działo, bo gdyby kierować się twoimi teoriami, będzie tu niezła imba.
  • Odpowiedz
Według ciebie Kaczyński nie miał szans. Według mnie po tylu aferach PO nie miało szans na 5%. Powszechne prawo wyborcze daje politykom możliwość manipulowania na taką skalę ludzi niedouczonych że zarówno jedni jak i drudzy mają swoich zwolenników od lat. Złodzieje.
  • Odpowiedz
@tobrzmiznajomo: O jakim ty momencie obrotowym mówisz? Jeżeli samolot traci część któregoś ze skrzydeł i do tego w konfiguracji do lądowania to następstwem tego jest strata równego rozłożenia nośności. Krótko mówiąc krótsze skrzydło będzie ciągnęło w dół bo jego powierzchnia będzie mniejsza od skrzydła większego, więc samolot zacznie się obarcać wokół własnej osi. Zwiększenie obrotów na odejście tylko przyspieszyło obrót
  • Odpowiedz
@tobrzmiznajomo: szczerze? Jako obywatelka mam gdzieś ustawiczne drążenie katastrofy sprzed 5 lat, spowodowanej szeregiem błędów i niedociągnięć już w fazie organizacji, poprzez naciski ze strony prezydenta, a kończąc na fatalnym lotnisku i warunkach. Zginęli tam ludzie, którzy z punktu widzenia państwa nie byli niezastąpieni - żadne z nich nie był wybitnym mężem stanu, bez ktorego kraj się zwalił. Wielka tragedia, ale należy z niej wyciągnąć wnioski na przyszłość, a nie
  • Odpowiedz