Wpis z mikrobloga

nie wysylam ludziom przypalowych fotek itd. na messengerze czy cos tylko tam, zeby zobaczyli to na 1 sek i tyle :) to jest fenomen tego


@botanicFTS: nie kumam, zrzutu ekranu nie można zrobić? a jak nie to zdjęcie z innego telefonu "przypalowych fotek" czytałem ze jak wykupi się premium to można jeszcze raz obejrzeć... czy ludzie używający to są tak głupi że nie potrafią zrzutu zrobić? a jeżeli da się
  • Odpowiedz
  • 0
Prawda jest taka ze jak nie macie znajomych to nie zrozumiecie o co w tym chodzi xD

Zostaje wam tylko nasypac sobie soli do dupy xD
  • Odpowiedz
@ruszka:

Ale największą zaletą jest to, że te zdjęcia i filmy "znikają" - więc mogę wysłać komuś śmieszną akcje grubego na imprezie, mając pewność, że nie prześle tego dalej i obejrzy to raz w życiu.


Prawie koniec 2015 roku - ludzie dalej nie wiedzą co to zrzut ekranu. Już nawet nie wspominam jaka jest najważniejsza zasada - "czego się nie robi na
  • Odpowiedz
@magik111: teraz trudno zrobić screena tymbardziej że snap w wielu telefonach po prostu blokuje ten skrót, z resztą opóźnienie w robieniu screena to twój refleks około 0,5 sekudny plus telefon dodatkowo około sekundy zanim zrobi, nawet te najszybsze nie zdążą w ciągu 2 sekund ustawionego zdjęcia zrobić screenshota.
  • Odpowiedz
@Ratriczek: przeczytaj moje posty u góry, 99% ludzi nie ma pojecia co to root a 99,5% nie wie co to xposed, dla nich to abstrakcja takze nie wrzucaj wszystkich do jednego wora bo typowy uzytkownik snapa nawet o takim czyms nie marzyl
  • Odpowiedz
@magik111: z tego co wiem to nawet na 6s cala procedura wykonania screenshota wraz z refleksem jest powyzej 2 sekund, jest to praktycznie niemozliwe zrobić go szybciej, nawet trzymajac juz przyciski na zaś przed wlaczeniem danego snapa
  • Odpowiedz
@Ratriczek: sam używam snapprefs ale tylko i wylączenie do tego, zeby był unlimited time oraz ten przycisk, zeby wysylac do wszystkich, bo denerwujace jest zaznaczac okolo 20 osob, lepiej slac od razu do 200 :D nigdy niczego nie zapisuje bo to by popsuło cały sens :p
  • Odpowiedz
@botanicFTS: jakie bzdury wygadujesz, jakie 2 sekundy refleksu? jakie 6 sekund zrzut ekranu się robi? właśnie zrobiłem zrzut ekranu ze stopera, zajęło mi to 0,5 sekundy. Nie licząc ze na androidzie można nagrywać to co robisz na ekranie, nawet ekran możesz podłączyć do komputera i tam nagrywać, do tego możesz zrobić serie zdjęć drugim telefonem/aparatem. Jest tyle opcji na to że nie jest to "bezpieczne" że nawet nie podlega to
  • Odpowiedz
@botanicFTS: ja nie wiem co ty za telefon masz i refleks że musisz się skupić żeby screen zrobić... Nie używam no i nie wiem wytłumacz mi do czego to może się przydać jak równie dobrze na innym komunikatorze czy portalu społecznościowym mogę wysłać zdjęcie. Nawet na facebooku mogę w łatwy sposób przefiltrować kto ma zobaczyć fotkę a kto nie... Wytłumacz mi to a nie wyjeżdzasz z jakimiś gimbusiarskimi tekstami.
  • Odpowiedz