Wpis z mikrobloga

Nie wiem, czemu na tym portalu panuje taka moda na popieranie jedynego słusznego systemu. Naprawdę mireczki, staram się pojąć fenonem Windows Phone i przestać uznawać #bojowkawindowsphone za totalnie oderwanych od rzeczywistości fanatyków. Spędziłem już prawie rok z Lumią 930, obecnie najwydajniejszym telefonem z WP na rynku i nadal nie mogę pojąć jak można upierać się, że to coś jest fajne. Powiedzmy sobie szczerze: Windows Phone wygląda beznadziejnie, sprawia wrażenie, jakby Microsoft zatrudnił grafika z wypoku i kazał mu robić nowe grafiki po godzinach. Próbowałem przekonać się do tego systemu kilka razy, ale cholera, nie dam rady. Ten OS jest tragiczny. Owszem, WP się nie zacina, ale kurde, Samsung Monte też, a do tego w pełni obsługuje YouTube i ma możliwość zmiany jasności ekranu. Dlaczego więc nie polecamy Monte? A no tak, bo przecież WP to prężnie rozwijający się system, w nadchodzącym updacie dodadzą... no tak - obsługę aplikacji z Androida. Naprawdę, proszę o wytłumaczenie, bo staram się być obiektywny, a nie mogę. (,)

Picrel, żeby nikt mi nie zarzucił, iż nie miałem styczności ze sprzętem, a gadam.

#bojowkaios #bojowkaandroid #ios #android #telefony #czemumireczkilubiauposledzonysystem
iDaft - Nie wiem, czemu na tym portalu panuje taka moda na popieranie jedynego słuszn...

źródło: comment_z0Msg9Kcrb1SEqDnsyNf9vddjr1IqG2N.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • 2
A odnośnie gier to mówisz, że posucha na WP z grami?

@RzecznikWykopu: Straszna, w AppStore króluje nowe Guitar Hero, Borderalands i inne pctowe porty, a na WP jedna z gorących gier nadal jest Hill Climb Racing. Sa jeszcze porty jakiegoś starego mortal kombat i Mario, ale beznadziejnie zrobione.
  • Odpowiedz
@Promozet1: @iDaft: co lepsze Ms wspominał, że w sprawach interfejsu i funkcjonalności jeszcze bardzo dużo się zmieni więc jest na co czekać, chociaż już teraz windows 10 mobile jest używalny w pełni więc jak na razie może być tylko lepiej chyba, że coś rozwalą ale to raczej nie bo zawsze można coś cofnąć, to w końcu nie księgi mnichów ze średniowiecza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz