Wpis z mikrobloga

@nofaktycznie: kiedys za guwniaka ogladalem przed snem xD w rekonstrukcji skatowali jakas babcie w jej mieszkaniu. Nie było nic pokazane, jedynie dźwięki okładania babki i jej krzyk "ŁO JEZUU ŁOJEZUU" xD i jak sobie przypomne te wołanie rozpaczy to mam pełne portki dzisiaj ;__;
  • Odpowiedz
@nofaktycznie: Nastepny dzień w szkole pytanie widziałes ten odcinek wczoraj jak gość zabił żone siekierą?
- Tak ale to było chyba 2 tygodnie temu
- W kazdym odcinku gość zabija kobiete siekierą
- a racja
  • Odpowiedz
@nofaktycznie: Ja jestem trochę starszy i oglądałem to jeszcze w latach 80-tych. Pamiętam taki odcinek, w którym typ - autentyczny świadek zdarzenia - opowiadał o tym jak walił "waleriana" (krople walerianowe), potem jeszcze wodę brzozową i inne ,jak się kiedyś mówiło, "fikołki" zastępujące alkohol spożywczy. Byłaby z tego niezła, bardzo śmieszna pasta, gdyby nie to, że działo się naprawdę i to tylko tło do sprawy zabójstwa. Może kiedyś się odnajdzie w
  • Odpowiedz
@nofaktycznie: Ja akurat młody jestem (19 lat) ale doskonale pamiętam jeden odcinek o niewyjaśnionych sprawach. Strach przed spotkaniem mordercy oraz zrobienie z mojej skóry ubrania (chyba chodziło o zabójstwo studentki w Krakowie, której zdjęto skóre) wystarczył, by ja 6-latek miał koszmary przez tydzień i szlaban na telewizor za podglądanie, co rodzice oglądają.
  • Odpowiedz