Wpis z mikrobloga

@sermaciej:

- Uważam, ze błędem rzemiosła politycznego - jak w przypadku lewicy było zarejestrowanie się jako koalicja - w naszym było nieskonsumowanie sojuszu z Ryszardem Petru. Gdybyśmy skonsumowali sojusz z Ryszardem Petru , który był dogadany, to siedem plus 23 byłoby 30 proc. - stwierdził w rozmowie z Tomaszem Lisem były szef MSZ i marszałek Sejmu Radosław Sikorski.
@Majk_: „Łatwiej być dzisiaj zwycięzca w boju niż być wierny ideom którym się wierzy”
Robert Kennedy

Sikorski i jemu podobni skompromitowani żule już potwierdzili swoja bliskość z Geniuszem Petru. Trelujesz tutaj, moralnej miernocie.
@wrrior: PO dostało więcej........... LOL. Według twojej logiki ten fakt robi z nich filarem wartości..... Trolujesz stary. Wynik wyborów nie pozostawia złudzeń, ze mimo desperackich wyczynach mediów, ekwilibrystyki typu Nowoczesna. Magdalenkowy układ padł!!!! Co będzie teraz? nie wiem. Ale twoja Nowoczesna nie wykonała zadania czym było udział w zgrupowaniu rożnych odmian cwaniaków aby przeciwstawić się PiS. Żeby nie było nieporozumień, PiS to nie moja bajka. Ale twoja bezideowa Nowoczesna będzie grzała
@wrrior: To już chyba jakaś brednie.......od kiedy rządzą ci którzy zasługują? Myślałem ze na tyle się orientujesz, ze to nie wybór tylko polityka. Kaczyński okazał się geniuszem w te klocki i dlatego wygrał. Petru jest nieważny. Jest totalnym pionkiem. Korwin i Braun maja klarowny przekaz który ma ogromny wpływ na ludzi którzy nawet na nich nie glosują. Idea która zapoczątkowała UPR (czytaj Korwin) trwa i ma się dobrze, a ich ludzie