Wpis z mikrobloga

#niepopularnaopinia #korwin

Zagłosowałbym na partię Korwin i w pełni poparł jej postulaty gdyby nie:

1. Miriam i ta ruda karyna, ogólnie cały stulejarski kult tych pań
2. Pretensjonalne, pseudo inteligentne kuce nazywających 99% ludzi na świecie lewakami
3. Jojczenie na imigrantów których jeszcze nawet nie ma
4. Prostactwo szefa partii

Zupełnie serio, zwolennicy Korwina - wiecie ile elektoratu straciliście z własnej winy? Gdyby nie te cztery punkty to uważam, że byłoby z 20% i mówię to całkiem serio.
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tylkosilka: kolejny. Te 7k to pierwsza pula z 56k zarejestrowanych. Szacuje się że do samych Niemiec przybędzie do końca roku 1mln osób. Teraz weź oszacuj proporcje ile nam będą chcieli wcisnąć. Jeżeli to nie problem to chyba z byka spadłeś.
  • Odpowiedz
@ediz4: 1ml to jest Niemców problem. Do nas puki co tyle nie przyjechało, ale może przyjechać. Jest pewna doza niepewności w temacie. Może Tobie to ciężko zrozumieć, ale mnie #!$%@? obchodzi co piszą o tym w internecie tylko interesuje mnie ile faktycznie przybędzie. Jeżeli wiesz ile ich ma być to znaczy, że masz lepszą wiedzę od Jarka Kaczyńskiego i radziłbym poprosić Mirków o zrzutkę na twoją podróż i leć szybko
  • Odpowiedz
nazywanie jej dupokracją to jest dosłownie retoryka z wczesnych klas podstawówki

@Wergiliusz: Korwin nie nazywa demokracji dupokracją, tylko demokrację d***kracją bo system ten jest dla niego obrzydliwy.
Kretyński zarzut.
  • Odpowiedz
@Tylkosilka: Kolego. Kopacz zgodziła się na 7k z puli 56k która była rozdzielana. Nie wiem co zostało podpisane pod stołem. Za jakiś czas będzie rozdzielane kolejne 64k co było ogłaszane. Sądzisz że Polska weźmie 0?
Przecież Niemcy cały czas starają się ustalić automat który będzie ich rozdzielał według kwot - ciekawe dlaczego? Bo oni tyle osób nie są w stanie przyjąć !!! Więc albo będziemy się godzić na kolejne tysiące
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo: W dupę sobie wsadź swoje tldr, zachowujesz się jak gołąb co nasrał na szachownicę i ogłosił swoje zwycięstwo. Wypunktowałeś jakieś gównoargumenty i wkleiłeś głupi obrazek.

1. nie chodzi o to jakie kobiety sa w partii tylko o to że odpycha mnie kucowy kult tej idiotki miriam
2. sam jesteś przykładem kuca o którym mówiłem, że mnie odpycha od korwina
3. ja nie mówię teraz o innych partiach tylko o
  • Odpowiedz