Wpis z mikrobloga

#tvn #olejnik #bekazpo

Misio Kamiński wczoraj u Olejnik:

MISIO: Gdzie jest moje 1000 zł na 2 dzieci to będzie pierwsze pytanie do Kaczyńskiego.

Olejnik: jak to 1000 zł ?

MISIO:no mam 2 dzieci ...500 razy 500 to 1000 ? tfu 500+500 =1000 zł

Olejnik: nie będzie 1000 tylko 500 zł bo jest Pan zamożny .

MISIO: no to 500 zł gdzie jest moje 500 zł

ja go #!$%@? jaki jad ... gość ma w #!$%@? kasy a jeszcze 500 zł ... ja rozumie jakby nie wiązał końca z końcem ... dlatego głosowałem na Kukiza nie chodzi o czysty przepis tylko chodzi o podział i wspieranie biedniejszych a nie że zamożni jeszcze lecą po to 500 zł ... a dla faktycznie potrzebujących brakuje ... ale jak wiadomo najciemniej pod latarnią ...
  • 14
@mroz3: ok spoko niech sprawdza i pyta o program ... rozumie że przesrali z kretesem , ale mniej jadu i wszyscy będą zdrowi można zachować kulturę nawet będąc #!$%@? wide: Liroy dzisiaj rano w Tvn-ie
@wiewior_s: ja Panie kaptanie to wyborca Kukiza i Liroy-a a więc wybieram antysystem i bunt i mam nadzieję że będzie nas coraz więcej ! :) / wkrótce się okaże co było haczykiem na wyborce a co można spełnić ...
@wiewior_s: kretynskie nie kretynskie. Jakby bylo ograniczenie typu, ze co najmniej jedna osoba musi pracowac czy cos takiego to jak najbardziej. Mamy tak #!$%@? sytuacje demograficzna w Polsce ze trzeba zachecic ludzi do plodzenia dzieci. W #uk jest £90 msc na dziecko dopoki ktorekolwiek z rodzicow nie przekroczy 50k rocznie. Wiec podobna kwota bardzo. To sa akurat pieniadze za ktore utrzyma sie dziecko w 100%.
@trustME: Bez dochodowego mieliby te pare stówek zarobionych więcej na dziecko (a znając nasz kretyński rząd, dadzą na dziecko 500zł brutto od którego odliczą podatek i składki na zus xD). Podnieść kwotę wolną do 50k rocznie i tyle, a nie uprawiać jakieś rozdawnictwo.