Wpis z mikrobloga

ja się nie spotkałem, jeździłem na kat. B, mam znajomych co jeżdżą na C lub C+E i nie mieli przy zatrudnianiu testów. Za to jakby te testy już były robione to thc na bank tam jest :) miałem robione takie już parę razy ;)
  • Odpowiedz
@James_Earl_Cash: Jeszcze nie wiem gdzie pójdę. Miałem parę telefonów, ale każda agencja chce od razu żebym zaczął pracować a tak nie mogę zrobić bo pracuję na pełny etat i muszę się wcześniej zwolnić. Zrobię to tylko wtedy kiedy będę pewny że mam daną pracę. Nie chciałbym iść na multidrop, fajnie by było załapać się na wywrotokę :)
  • Odpowiedz
Ale przecież w agencji masz zawsze pewną pracę (oczywiście jeśli masz odpowiednie doświadczenie, kwalifikacje i zdasz assesment).

Wywrotka przez agencję? Gdzie ty takie rzeczy znajdujesz?

Wiadomo multidrop #!$%@?, ale jak masz podstawę 14 czy 15/h to aż chce się robić ;) Ale jak nie chcesz mieć do czynienia z ładunkiem to bierz jakiś trunking, podjeżdżasz pod rampę i wywalone.
  • Odpowiedz
@Dietyloamid_kwasu_D-lizergowego:

Jeśli masz taką możliwość to rób od razu C+E, jest znacznie więcej roboty, a doświadczenie z samego C nie wiem czy się jakoś szczególnie przydaje. Może tyle, że lepiej czujesz szerokość pojazdu i w zależności od rodzaju solówki to masz nawyk zwracania uwagi na zamiatającą dupę (z tym, że w wywrotce dupa nie zamiata). Wiadomo, przydaje się to doświadczenie, ale jednak jazda z przyczepą to inna bajka i nie ma
  • Odpowiedz