Wpis z mikrobloga

Wiecie dlaczego tak lubię ten czas po wyborach na Wykopie? Przez cztery lata trwa w internecie nagonka Korwinowców. Tym razem się uda! Będzie 10%, zmienimy kraj! Wszelkie komentarze krytykujące Krula są manipulowane. Tłumaczenia co Krul miał na myśli, a jak brakuje argumentów to "Giń lewaku!" xD A po wyborach... "Jak to znowu?", "Już nie wierzę w Korwina." To prawie jak gwiazdka na Wykopie.

#korwin #kuce #jkm #4konserwy #neuropa #przemyslenia
  • 7
@Jariii: Szaleństwem jest robić ciągle to samo i oczekiwać innych rezultatów. Dlatego po ogłoszeniu wyników cofam lajki dla tych z KORWiny, bo udowodnili, ze niczym nie różnią się od pozostały.
@klozapol: Dobro i zło w ocenie jednostki. Skoro jestem wolny i mam prawa takie jak wszyscy to chce mieć czynne prawo wyborcze aby decydować kto będzie za mnie rządził. Jeżeli ktoś nie potrafi przekonać większości aby na niego zagłosowała, to nie nadaje się do polityki, a już tym bardziej do rządzenia. Nawet Hitlerowi się udało. A odwoływanie się do rozsądku wyborców to głupota, bo wyborcy kierują się własnym dobrem a nie