Wpis z mikrobloga

OGŁOSZENIE:

Jeśli ktoś używa to Wykopowa Powiadamiarka dla Chrome dzięki drobnej interwencji ze strony #maciej'a już powinna działać, co więcej powinna zacząć działać automatycznie bez żadnych aktualizacji czy innych cudów. Gdyby jednak komuś nadal nie działało a chciałby żeby działała niech pisze na PW.

Druga kwestia zaś to wersja:

Nie wiem czy wszyscy którzy tego używają mają zainstalowaną ostatnią dostępną wersje, a być może ktoś jeszcze nie używa a chciałby. Obecnie działające rozszerzenie w akcji prezentuje się jak na obrazku niżej, więc jeśli u kogoś wygląda inaczej, znaczy że ma starą wersję i niech poprosi o nową bo jest znacznie lepsza i wydajniejsza (ma choćby opcje wyświetlania zwykłych powiadomień jak i tych z obserwowanych tagów). Jak ktoś jeszcze nie ma a chciałby używać tej nowej to niech napisze to podrzucę linka do paczki, bo wersja w sklepie jest nieaktualna :)

#yodaprogramuje #yodaoswiadcza #dodatkidowykopu #dodatkigacka #dodatkiyody

Tak sobie wybrałem kilka tagów, których będę od teraz używał do prezentowania informacji o swojej twórczości, jeśli ktoś odczuwa potrzebę to może sobie subskrybować dowolny :)

Pozdro szejset
Pobierz M.....a - OGŁOSZENIE:



Jeśli ktoś używa to Wykopowa Powiadamiarka dla Chrome dzięki...
źródło: comment_Hatu6LSB4roEM7uYh00WmTwreKcDgXQA.jpg
  • 11
@anonim1133: @evenstar: Link do paczki tylko pewnie jak pobierzecie to wam się pojawi błąd że nie można dodawać rozszerzeń z tej witryny. Więc musicie wejść sobie w opcje Chrome'a do działu rozszerzenia, później znaleźć ten plik rozszerzenia (paczkę) która właśnie się ściągnęła, i z tego folderu w którym się znajduje musicie przeciągnąć ten plik do tych rozszerzeń w Chrome, wtedy powinno wam się bez problemu zainstalować i włączyć.

Wezmę niedługo
@MistrzuYoda: rok minął, bardzo fajny dodatek ale w sklepie chroma z tego co się orientuje jest starsza wersja tego rozszerzenia. Nie ma powiadomień o tagach, na czym mi zależy. Jeżeli ktoś posiada paczkę z aktualizacją byłbym bardzo wdzięczny.
@ChybaTak: Nie wiem skąd ten pomysł u Ciebie,o to samo mogę ciebie posądzić patrząc o aktywność pod konkretnymi tagami. To że rozdają kody to nieraz skorzystam. Co cię to w ogóle obochodzi moje konto? Masz kompleksy czy co? Ślepy nie jestem i sam widzę jak żebrasz "kody". Konto dla kodów ,myślisz że taki naiwny jestem. Żal mi takich ludzi.