Wpis z mikrobloga

Zdajecie sobie wszyscy sprawę z faktu, że niezależnie czy KORWiN wejdzie czy nie wejdzie to i tak będą pełnić rolę statystów w Sejmie i nie zrobią zupełnie nic? Aktualnie rozchodzi się tylko i wyłącznie o diety poselskie, bo pieniądze na rzecz partii i tak już zdobyli. Przy takim wyniku PiS-u wszyscy się mogą cmoknąć w dupę i popatrzeć na plecy Jarka i ekipy.

#wybory
  • 12
@WillyJamess: widząc post Berkowicza na facebooku dobrze wiem o co akurat mu chodzi. Właśnie o pieniądze z diety poselskiej, bo chłop ma niemiłosierny ból dupy i dodał tak żenujący wpis na fejsa, że przy fali hejtu zdjął go w przeciągu 5 minut.

w kwestii wejścia do Sejmu to akurat najważniejsze byłoby pokazywanie KORWiN-a bardzo często w mediach.
@Sverc: wszystko sprowadza się do tego, że przy jakiejkolwiek aktywności politycznej z ich strony wszystko zależy od PiS-u, który ma pełnie władzy w swoich rękach. Jeśli PiS będzie chciał żeby coś przeszło to przejdzie, jeśli nie będą tego chcieli to nie przejdzie.

żeby nie było to też na nich głosowałem, ale zdaje sobie sprawę, że w obecnej sytuacji wejście praktycznie nic nie da, dlatego pogodziłem się już dawno z porażką i