Wpis z mikrobloga

Jak to jest. Na wiece wyborcze KORWINa przychodzą tłumy. Takie coś nie ma miejsca w przypadku żadnej innej partii. Ludzie w większości zgadzają się z jego gospodarczymi poglądami. A gdy przychodzi co do czego, jeden z drugim stawia krzyżyk przy tych samych kandydatach na których narzeka, albo na anonimowych "anty-systemowów" typu Kukiz. Ciekaw jestem co teraz myśli sobie JKM. Całe lata spędza poza domem, jeździ po kraju, spotyka się z ludźmi a na koniec zostaje z niczym.
#wybory #korwin #polityka
  • 31
  • Odpowiedz
@Stewie1910: W jaki sposób ludzie w większości zgadzają się z jego poglądami gospodarczymi skoro Polacy chcą wyższych świadczeń socjalnych, państwowej służby zdrowia, państwowych emerytur i stabilnej pracy?
  • Odpowiedz
Dostęp do mediów

Ciekaw jestem go teraz myśli sobie JKM. Całe lata spędza poza domem, jeździ po kraju, spotyka się z ludźmi a na koniec zostaje z niczym.

@Stewie1910:
Podobno jest europosłem, jego partia dostanie kasę z budżetu i 4,9%, o czym nie śniło mu się 4-8 lat temu.
  • Odpowiedz
@Stewie1910: bo problemem jest też fakt, że dużo młodych ludzi nie mieszka "u siebie" i potem lenie śmierdzące nie idą na wybory bo nie chce im się załatwić w urzędzie możliwości głosowania tam gdzie akurat mają pobyt. Podejrzewam, że przez to KORWIN traci z 1-2% nawet -.-
  • Odpowiedz
@Dinth: Nie ośmieszaj się kucu. Jeszcze mieszkasz w UK i głosujesz na Korwina, jak dla mnie to wszystkich korwinistów z UK, Danii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Belgii, Holandii, Niemiec, powinno się deportować do: Chile/Meksyku/Bangladeszu.
  • Odpowiedz
@Bsx88: jak dla mnie jestes pajacem, latasz od dawna za kucami, i srasz publicznie, to wystarczy by stwierdzic ze jestes pajacem, to ze nie rozumiesz zasad wolnego rynku pokazuje ze jestes czerwonym pajacem, a wiesz kto ma wisiec zamiast lisci
  • Odpowiedz
@Dinth: #!$%@?, a gdzie tłumoku wyjechałeś, do akapowego piekła, czy do kraju gdzie wydatki rządowe przekraczają 49%, z państwową służbą zdrowia, publicznymi drogami, powszechną edukacją, z wysokimi socjalami, budownictwem socjalnym i wysoką kwotą wolną (co tylko potęguje efekt progresji).

Jak chcesz ultraliberalizmu, to Chile i Meksyk czekają z otwartymi ramionami.

@zino: Najlepiej to widać po wykształceniu, najwięcej po podstawówce na Korwina głosuje, super elektorat bulwo.
B.....8 - @Dinth: #!$%@?, a gdzie tłumoku wyjechałeś, do akapowego piekła, czy do kra...

źródło: comment_EmJyu0YttuHID5AIspfEjYehVg0pprnJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz