Wpis z mikrobloga

Szedłem sobie dziś chodnikiem, gdy ujrzałem przepiękne Ray-Bany na wystawie pewnego sklepu u mnie na wsi. Jako że słońce raziło mnie niesamowicie postanowiłem wejść i przymierzyć model z błyszczącymi czarnymi oprawkami i szkłami o barwie ciemnej zielenii. Po stwierdzeniu pani ekspedientki czegoś w stylu, że wszystkie dupy są moje, nie było dla mnie problemem dać jej za nie 500 złota i po prostu w nich wyjść. Koniec #bogactwo #cebulaki #cebulandia #oswiadczenie #coolstory #chlodnahistoria
  • 24
@ericcartman: ja nie czuję, bo nie miałam na sobie oryginalnych. ja swoje ukochane okulary znalazłam gdzieś u babci w starych szafkach i są tak przecudne, że skradły już serce wielu niewiast i chłopiąt :)
@ericcartman: ładne, trzymam kciuki żebyś znalazł :) a co do aviatorów, to trzeba mieć do nich ryj idealny, żeby dobrze wyglądać. Z wayfarerami nie ma tego problemu, pasują KAŻDEMU
@ericcartman: bo czarne są za czarne :) ja te, które wygrzebałam gdzieś w babcinych szafkach są tak jakby połączeniem aviatorów i wayfarerów. Piękne, brązowiutkie. U góry plastik, u dołu metal, nie wiem skąd babcia miała takie cudo w domu. No ale robią furorę :)