Wpis z mikrobloga

Jestem tak w***wiony jak nigdy. Tylu znajomych poszło głosować. Tyle przekonanych osób. Tyle przeprowadzonych dyskusji. Mobilizacja jak nigdy. I to wszystko jak krew w piach. Najbardziej mi szkoda nas, młodych polaków. Cieszcie się dalej, pracujcie za te marne 500 euro i miejcie radochę, że raz do roku możecie pojechać nad Bałtyk na luksusowy wyjazd z rybką i piwkiem. Szkoda krula. Elo

#wybory #neuropa #4konserwy #gorzkiezale #korwin
Pobierz Asparanoiks - Jestem tak w***wiony jak nigdy. Tylu znajomych poszło głosować. Tyle pr...
źródło: comment_YgPmct1y5vDL1E0XIyr3xiMCPHqoR33G.jpg
  • 12
@Three_Dee: ja nie wiem na jakim Ty świecie żyjesz, kupa moich znajomych nie ma pracy albo ma za głodową stawkę. Moja płaca to inna kwestia ( ͡º ͜ʖ͡º) ale wiem jak ciężko jest na rynku

Jak jesteś po Wyższej Szkole Lansu i Bansu to wiadomo jak jest. Mówię o absolwentach prawdziwych uczelni.
@Asparanoiks:
Dyplom to nie wszystko.
Młody mgr niestety nie potrafi się czasem sprzedać. To też trzeba umieć.
Dlaczego często sam muszę kandydatom pomagać w tym żeby pokazali się ze swojej najlepszej strony?
Kończąc, jest kiepsko ze znalezieniem ludzi przygotowanych do zawodu. Wchodzący na rynek mają niższe stawki, ale jak pisałem wcześniej, nawet ten początkujący ma więcej niż te 500 euro.
@Three_Dee:
Widzę, że nie zrozumiałeś tego co chciałem na początku powiedzieć. Sukcesem dla studenta jest jakakolwiek praca za godziwą stawkę. Porównaj absolwentów z Polski i innego "zachodniego" kraju. Jakie są pieniądze na początek, jakie są zarobki w ogóle. Niekiedy polskie uczelnie produkują lepszych inżynierów niż te z zachodniej granicy. Nie ma sensu ciągnąć dyskusji, bo i tak każdy wie jak to wygląda za Odrą. Pozdrawiam
@Asparanoiks:
Może też czegoś nie rozumiesz.
Wstawiłeś obrazek gościa, który twoim zdaniem powinien stanowić prawo w Polsce.
A według tego pana dostajesz 500 euro, bo jest wolny rynek i najwidoczniej na tyle cię wycenił.
Inni byli lepsi i mają lepszą kasę.
W czym problem?
Jest wolny rynek i znajdź pracę za więcej, nikt ci nie broni.