Wpis z mikrobloga

@wicikumoza: I naprawdę myślisz że jakieś plusy/minusy za miniaturkę rozwiążą sprawę? Trolle będą dodawać przerobione zdjęcia tylko po to żeby było śmiesznie, a to czy zgarną plusy czy minusy będzie miało dla nich drugorzędne znaczenie.

@Elfik32: I mam szczerą nadzieję że nawet nie będziecie rozważać tego pomysłu ponownie.
@wicikumoza: Nie wiem ilu jest moderatorów na wykopie dlatego nie odniosłem się do tego fragmentu.

Dziennie jest dodawanych setki(?) znalezisk, nie wydaje mi się żeby dobrym pomysłem byłaby akceptacja miniaturek. Inne obowiązki modów mogłoby ucierpieć na tym.

Dodatkowo co w przypadku gdy ktoś doda znalezisko o 1:00 w nocy? Będziesz wymagał żeby moderator był dostępny, czy Twoje znalezisko będzie wisiało do następnego dnia bez miniaturki?
@Nieinterere: Automatycznie byłaby wybierana miniaturka tak jak teraz. Jeżeli komuś by się zachciało własnej, to dodawałby ją jako opcjonalną - wyświetliłaby się dopiero po akceptacji or sth (a może opcja w ustawieniach profilu - pokazuj ręczne miniaturki on/off). Czyli do czasu akceptacji pozostaje po staremu, ręczna wskakuje później. Fakt trochę się to mija z celem, bo zanim wskoczy ta właściwa, to znalezisko może już być spalone.

Tak w ogóle to obecne
@Elfik32:

Dać możliwość wyboru własnej miniaturki, w zgłoszeniach do znaleziska tam gdzie "nieprawidłowe tagi", "brak +18" dać "nieodpowiednia miniatura".

W razie zgłoszeń zmienić na lepszą/usunąć i zbanować geniusza, a nie odbierać możliwość wszystkim, bo trolle.

Jak @stekelenburg2 słusznie zauważył to jest zagranie pod trolli, a nie pod normalnych użytkowników.

Jeśli to nie jest akceptowalne to na pewno warto pomyśleć, o wyborze miniatury ze wszystkich grafik