Wpis z mikrobloga

DO mgr potrzebuje kogoś kto siedzi na #karachan lub #4chan. Piszę nt. Ochrony danych osobowych w internecie na przykładzie wybranych portali społecznościowych. Osobiście nigdy nie zagłębiałem się w te serwisy dlatego fajnie jakby ktoś mi o nich opowiedział jak tam wygląda kwestia ochrony, środowiska zapewne nicki i anonimowość spora ale czy tak jak na wykopie są organizowane jakieś imprezy wspólne etc etc?
Pomimo nicków i anonimowości wykopu i mikroblogu łatwo spotkać się w realnym życiu a jak to działa na tamtych serwisach? Domyślam się, że anonimizacja w 100% ale fajnie byłoby pogadać z kimś kto taki serwis użytkuje

#pytanie #studbaza
  • 11
  • Odpowiedz
@M4h00n: ehhh... zadaj pytania na które chcesz odpowiedzi

imprez nie ma, co najwyżej między ludźmi któzy sie znali wcześniej i jeden pokazał chany reszcie ( co jest zresztą tępione bo anon znaczy anonimowy)
  • Odpowiedz
@darthdoman: @Renard15: @norypS: ja doskonale wiem że te portale służą pełnej anonimowości ale ciekaw jestem ich polityki prywatności i jak wygląda to środowisko i czy można to zaliczyć do portali społecznościowych ;)
Nigdy tam nie byłem ale tak długo siędzę w internetach że wiem z czym to się je ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pytania które przywołałem były na szybko pokazując jak to jest na wykopie
  • Odpowiedz
@M4h00n: Akurat na 4chana nie ma problemu z wejściem. Vichan to samo, tylko kurahen nie chce nowociot i robi wszystko, by zniechęcić potencjalnego anona, który po prostu "chce" i nie wie, co tam znajdzie.
Zawsze znajdzie się sposób na obejście, ale kuraki próbują hardo.
  • Odpowiedz