Wpis z mikrobloga

@WatchYourBack: z tego co widziałem to 20000 ładuje się 2A mam ładowarkę do samsunga s6 z opcją fast charge więc byłoby idealnie. Zresztą w drugą stronę też jest ładnie bo 3.6A. Pytanie gdzie kupić żeby się nie nabić w jakąś podróbe.
@Mikusina: nie znam w sumie tego powerbanka to się nie wypowiem o jego działaniu, ale 10000 też może przyjąć 2A.
A nawet jeśli chcesz naładować telefon prądem 3.6A to telefon takiego prądu nie przyjmie i sobie ograniczy o połowę.
@Mikusina: model 10 000 też można ładować 2A i tyle też ma na wyjściu, inna sprawa, że nie każdy telefon będzie chciał ładować się prądem większym niż 1,5A czy nawet 1A, weź jeszcze pod uwagę kabel przez który będziesz chciał ładować bo wbrew pozorom kabel też ma tutaj znaczenie
@Mikusina: nie ma takiego czegoś jak 20000mAh, największy Xiaomi to 16000mAh i tak jak przedmówcy mówili, lepiej wybrać 2x10000mAh, ze względu na cenę i łatwość ładowania

i jakbyś był chętny na kupno z Polski, to mam na sprzedaż od ręki za 70zł/szt z przesyłką gratis ( ͡º ͜ʖ͡º)