Wpis z mikrobloga

@Korwin-Mikke: Ja zagłosowałem i pozdrawiam Pana, Panie Januszu. Osobiście na polityce się w ogóle nie znam. Pisząc nieskromnie, że jestem osobą dosyć mocno wykształconą nie czuję się zbyt kompetentny, aby decydować o tak ważnych sprawach jak wybór osób, które rządzą naszym państwem. Dla mnie idealnym systemem głosowania byłoby wybranie np. jakiejś osoby z mojego najbliższego środowiska, jakiegoś naukowca, ekonomistę, który miałby np. jakiś specjalny tytuł państwowy świadczący o jego wiedzy i
  • Odpowiedz
@Korwin-Mikke: Moja siostra była dzisiaj na pierwszych w życiu wyborach. Głosowała na pana partię. Miejmy nadzieje, że w oficjalnych wynikach nie okażę, że jej głos stracił ważność, gdyż KORWiN nie zdobył wymaganej liczby procent.
  • Odpowiedz
@Korwin-Mikke: Spokojnie Panie Januszu, wspólnie z żoną oddaliśmy głos tuż przed 21:00! Z exit pollu nie poprosili nas o udział w sondażu. Wierzę, że te nasze głosy ze Śląska zadecydują! ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Kim_Dzong_Un: Nie istnieje coś takiego jak głos, który traci ważność. Jakim trzeba być debilem, żeby tak twierdzć. Każdy głos się liczy, nieprzekroczenie progu nie unieważnia głosów, bo mają one wpływ na układ sił w Parlamencie. KAŻY GŁOS SIĘ LICZY.
  • Odpowiedz