Wpis z mikrobloga

  • 0
@kosteq64: jest tu pole do dyskusji i mozliwosc postawienia na kogos kto jest w tym momencie w lepszej formie
Augustyn jest bardziej doswiadczony, Salamon dopiero sie rozkreca. Błażejowi udało sie wejsc przebojem do 3 druzyny w Szkocji gdzie nawet zostal kapitanem. To dowod ze dojrzal jako czlowiek i pilkarz. Salamon oczywiscie powinien byc caly czas obserwowany i motywowany.
  • Odpowiedz
  • 0
@8Dawid88: Pazdan przeciez sie nie liczy;
Fojut, Polczak, nawet Lewczuk zgoda
Wilusz, Dabrowski - niby za co? Madera (30 lat)- wyzej wala juz nie podskoczy; Malarczyk nie gra w klubie,Celeban notuje zjazd w dol, Czerwinski - cale 13 meczy w ekstraklasie
  • Odpowiedz
@Soultronik:

A Augustyn? 27 lat- wyżej już nie podskoczy. Całe 7 meczów w Lidze Szkockiej.

W ciągu swojej 6 letniej kariery tylko w dwóch sezonach był podstawowym graczem swojej drużyny. Był za słaby na Serie A i Serie B, został wypluty w Boltonie i Legii.

W ciągu 6 lat miał tylko jeden sezon w którym zagrał więcej niż 20 meczów. Jest szklany jak Rafał Grzelak.

I w dodatku gra w jakiejś
  • Odpowiedz
@Soultronik: Proszę przypomnij mi ile drużyn ze Szkocji gra w Lidze Europy, a ile z Polski bo zapomniałem?

Taka jest prawda czy chcesz, czy nie chcesz. W Szkocji się płaci strasznie małe pieniądze, ligę mają słabszą nawet od naszej, a w europie zbierają #!$%@? z większą częstotliwością niż my. Legia raz już też pokazała, że obecny Celtic z tym z Żurawskim, Van Hesselinkiem, McGeady'im, czy Borucem ma tyle wspólnego co Makdonald
  • Odpowiedz
  • 0
@8Dawid88: bynajmniej dostawal taka szanse i ma te 17 meczy w serie a, zaden przeze mnie skreslonych nie dostalby nawet takiej szansy
ma wieksze doswiadczenie niz oni w europejskom futbolu, ma jaja, nie boi sie wyzwan a Madera zawsze byl przecietniakiem i na prowincji zgnije
no tak po prostu potega pilkarska, nasza liga ma az dwa kluby i cale 4 punkty
Przecietne zarobki w lidze szkockiej to 183 tys funtow i
  • Odpowiedz