Wpis z mikrobloga

@PanJanKochany: jak dla mnie to ropucha i to masakrycznie niezbalansowana. pomijając, że og mogło ją wziąć to nadal nie rozwiązuje problemu takich championów na worldsach. podobne mam zdanie w sumie o Fiorze
@PanJanKochany: no też, morde jest mocno op bez względu na wszystko praktycznie, szczególnie jak sobie jeszcze smoka ogarnie. gp niby straszny, ale imho mniej przegięty od reszty. przegięty akceptowalnie, w końcu coś musi być w mecie i trochę bardziej op niż reszta
@PanJanKochany: zostaw Ty Fnatic w spokoju, jutro będą kopać dupy(szkoda, że będę w drodze na delegację i nie obejrzę live :( a dzisiaj mam nadzieję chociaż na 3:1, OG mają potencjał na wygranie jednej gry jak przestaną się dawać ogrywać jak dzieci, bez widoczności na mapie
@ilmash: tfu, og nie fnatic
Kibicuję fnatic od s1, a OG dlatego bo gra tam xPeke.
Mega fajnie, że osiągnęli top4 tak szybko, nawet jak polegną 0:3, to wywołali tyle bólu dupy w NA i CN że warto.
No i po grze 1 widać, że potencjał jest nawet na SKT.
@PanJanKochany: po prostu wg mnie SKT gra dobrze, szczególnie dobrze snowballuje się na błędach przeciwnika i popełnia mało własnych błędów. ale Fnatic ma z nimi spokojnie szanse w finale. OG tak jak napisałeś, daleko zaszli jak na tak krótką obecność na scenie
@ilmash: no trudno żeby najlepszy team na świecie nie grał dobrze. Co do fnatic nie jestem przekonany, jak przycisną Huni od początku, to może być nieciekawie, bo on sobie średnio radzi jak ma pod górkę.
@PanJanKochany: dlatego zwykle inwestują w Huniego żeby sobie dał radę. ale jak już jest na równo to można spokojnie powiedzieć, że jest lepszy od MaRina imho. z drugiej strony Fnatic gra też bardzo ryzykownie. no zobaczymy, będzie ciekawie.

a jak będzie finał z KT to #!$%@?, dupa i kamieni kupa -__-