Wpis z mikrobloga

W związku z wieloma zgłoszeniami dotyczącymi serwera TeamSpeak grupy #mirkogs zostałem zmuszony do usunięcia wadliwej konfiguracji kanałów i uprawnień. Problemy dotyczyły możliwości usunięcia każdego obecnego na serwerze poprzez wykopanie z serwera.

Strefa #csgo (jako najbardziej przez was użytkowana) została zmodyfikowana a wszelkie propozycje proszę o przesyłanie na PW lub zgłaszanie bezpośrednio do mnie na TSie.

Z powodu agitacji politycznej i wykorzystywania serwera TeamSpeak do wykopywania znalezisk uprawnienia administracyjne stracili: @moreover (ROOT Admin), @Litu (Server Admin), @Mozart07 vel Deadpul (Server Admin) oraz wszyscy inni którzy mieli uprawnienia powyżej normalnego użytkownika.

Serwer TeamSpeak grupy nadal pozostaje otwarty i dostępny dla wszystkich.

ts.mirkogs.pl


Pozdrawiam,
Kofi
  • 44
  • Odpowiedz
Z powodu agitacji politycznej i wykorzystywania serwera TeamSpeak do wykopywania znalezisk


xDDD

@kuchwale30: I cały TS nad którym siedziałem codziennie przez parę godzin poszedł w dupe ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
W związku z wieloma zgłoszeniami dotyczącymi serwera TeamSpeak grupy #mirkogs


Btw. jeszcze raz zatagujesz #mirkogs i ostrzeżenie na wypoku za nieprawidłowe używanie tagów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@hopin8krzys: Wszystko działo się na nocnej, ale wiadomo, 500 osób mu pisało, cała skrzynka #!$%@? #pdk xD
  • Odpowiedz
@Kofi: A i cala ta twoja "agitacja" była tylko śmieszkowaniem. Szkoda że umiesz wejsc tylko w wiadomości a nie słyszałeś jaka była atmosfera. Cały TS był na jednym kanale i śmieszkowaliśmy + każdy prawie był spoza grupy bo na #nocnzamiana zareklamowałem TS.
  • Odpowiedz
@Kofi: Jaka agitacja ? Byłem wczoraj na ts'ie i było tylko śmieszkowanie z kalamburami. Może mieli rozmawiać na temat życia lub śmierci albo o filozofii południowo-wschodniej ? xD
  • Odpowiedz
@moreover: pomijając fakt że każdy mógł każdego kopać. Kopie tego co stworzyłeś zachowałem - jak chcesz to sobie uruchomisz to gdzieś indziej i wyłożysz pieniądze na serwer oraz udostępnisz licencję na 512 slotów?
  • Odpowiedz
@Kofi: Co xD Przecież ten serwer nie miał licencji i taki serwer można mieć za darmo xDD
Btw pisząc ze zmodyfikowales strefę csgo tylko się ośmieszasz, wszystko jest tak jak było, liczba kanałów slotów na kanale jest zerznieta ode mnie.
Mogłeś mówić na początku ze udostepniasz mi serwer po to żeby potem h mojej pracy rozwalić w 3 minuty.
A pisząc w swoim profilu #mirkogs supporter robisz beke
  • Odpowiedz