Wpis z mikrobloga

@Baron_Al_von_PuciPusia Ale tak poważnie, ciekawi mnie skuteczność z jaką publikujesz info o niepowodzeniach PESY.

Zawalają kontrakty - tak
Maja opóźnienia - tak

Rozmawiałem z wieloma pracownikami pesy (regularni, studenci) - każdy miał jak nabardziej pozytywne opinie. Przyznawali że roboty bardzo duzo, ale zarobki to wynagradzaja.

Natomiast, tak, zarząd musi przemyśleć startowanie w nastepnych przetargach po obecnej sytuacji, która poprzez problem z wywiązaniem się z umów może doprowadzić do utraty zaufania wobec Pesy, co jest dużym zagrożeniem imho.

#pesa
  • 4
Rozmawiałem z wieloma pracownikami pesy (regularni, studenci) - każdy miał jak nabardziej pozytywne opinie. Przyznawali że roboty bardzo duzo, ale zarobki to wynagradzaja.


@Lemartez: Ja również rozmawiałem z inżynierami 2-3 lata po studiach i o zarobkach mówią zupełnie co innego.
Natomiast, tak, zarząd musi przemyśleć startowanie w nastepnych przetargach po obecnej sytuacji, która poprzez problem z wywiązaniem się z umów może doprowadzić do utraty zaufania wobec Pesy, co jest dużym zagrożeniem imho.


@Lemartez: Powtórki z rozrywki raczej nie będzie bo w przyszłym roku dużo zamówień raczej nie będzie, a PESA rozbudowuje moce produkcyjne poprzez budowę nowych hal.
http://www.euroinfrastructure.eu/infrastruktura/pesa-nowe-hale-i-500-miejsc-pracy/

W tym roku chyba stawili za dużo na jedną kartę i się przeliczyli.