Wpis z mikrobloga

@gulamin: czyli nie było dochodzenia prokuratury ani pozwu w sądzie? :)

No ale niech Ci będzie, znalazłem coś takiego, że ktoś obliczył korelację, pomijam, że nie podał istotności statystycznej z tego "badania". Ale głosy nieważne dla PSL akurat nie dziwią, bo osoby z terenów wiejskich, mniej wykształcone, mające na codzień mało do czynienia z czytaniem i papierologią, będą statystycznie oddawać najwięcej nieważnych głosów.
@GilbertEatingGrape: to ze nikt nie siedzi oznacza jedynie ze panstwo dziala teoretycznie. I PiS ma racje ze namawia do bacznego przygladania sie wyborom. Jest to postawa jak najbardziej prodemokratyczna i proobywatelska
tak ze jak sam widzisz strzelasz nie w tym kierunku w ktorym trzeba
@gulamin: czyli i prokuratura i sądy są częścią "lewackiego reżymowego spisku"? :) Zawsze mam bekę z tych teorii:)
Nie udowodniłeś niczego i przyznajesz rację ludziom, którzy kłamią o sfałszowanych wyborach za każym razem jak przegrają :)
Może sam strzelasz nie w tym kierunku, w którym trzeba?
@gulamin: ponawiam pytanie - gdzie jest zawiadomienie do prokuratury? Gdzie jest proces sądowy? Jaka była istotność statystyczna badania?
Nie dziwi Cię, że ich nie ma? A no tak, zapomniałem, lewacki spisek :) No ładna pogoda - w sam raz, żebyś założył celofanową czapeczkę :)