Wpis z mikrobloga

@susel38: No to idź do pracy? Czego się boisz że rodzice Ci się każą wyprowadzić? No pójdziesz do pracy i będziesz zarabiał to sobie wynajmiesz mieszkanie, zarobisz na jedzenie, opłaty. Będziesz miał kasę na wyjście do kina, na piwo z znajomymi. Same plusy, tylko musisz to zrobić. A nie narzekasz. Nie podoba Ci się to zmieniaj :D
@susel38: Ja Ci powiem co jest w tym takiego trudnego. Bo Ci się nie chce rezygnować z łatwego życia ze starymi pod jednym dachem a oni wymagają tego żebyś chodził do szkoły która według Ciebie "ssie" ale i tak ją skończysz.
@maxprojekt: co do bycia leniwym #!$%@? to prawda
Ale do szkoły na początku chciałem chodzić myślałem że spoko będzie czegoś tam się nauczę potem jakaś praca i taki #!$%@? smutno jak #!$%@? nauczyciele mają bardziej #!$%@? niż uczniowie i generalnie patologia
@susel38: Szkoła jest ważna. Od Ciebie zależy czy będzie fajna czy nie. Zawsze znajdziesz coś dla siebie, a jak znajdziesz to to "ssij" i niech daje Ci to radochę. A resztę rób tak byś miał spokój ty i twoi rodzice. Z czasem człowiek dojrzewa do wiedzy i lepiej mieć to "okienko" zwane świadectwami, które daje więcej możliwości.
@luki-p: da sie ale w technikum masz przedmioty zawodowe i na to kładą nacisk a w liceum raczej na zwykle przedmioty to byłbym za bardzo w plecy ale myślałem o tym.
@susel38: Zmieniłem kiedyś szkołę z technikum na liceum i nie żałowałem. Nie miałem roku w plecy przy pójściu na studia. Opóźnia to tylko pójście do pracy, do której tak ci tęskno.