Wpis z mikrobloga

Zamierzam zacząć oglądać od pierwszego sezonu z archiwum X i mam pytanie czy ma ktoś namiar na dobre napisy do odcinków ?. Bo z tego co widzę to te z napiprojekt działają tylko do tych brzydkich wersji 5:4. A w tej ładniejszej jakościowo wersji 16:9 są źle zsynchronizowane a jestem zbyt leniwy żeby je ręcznie synchronizować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Problem występuje np w wersji The.X-Files.S01E01.Pilot.WEBRip.x264-FUM
#xfiles
  • 13
A w tej ładniejszej jakościowo wersji 16:9 są źle zsynchronizowane a jestem zbyt leniwy żeby je ręcznie synchronizować ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Koniasz: a skad wziałes taka wersje?
@wielooczek: używam tego i na komputerze się spisuje ale wolałbym sobie filmy wrzucić na dysk i oglądać a w telewizorze nie mam funkcji przesuwania napisów.Chyba jedynie zostaje mi przesuwanie napisów w besplayerze i zapisywanie ich
Kat.cr


@Koniasz: :D:D:D Zablokowali mnie strone

Virgin Media has received an order from the High Court requiring us to prevent access to this site. For more information about the order and your rights - please click the relevant link below
pewnie bardzo lubiany :D


@Koniasz: z tego co wiem, to w UK takie prawo po prostu i muszą blokować.
Ale za to mam całą listę "niebezpiecznych, zablokowanych stron" :D
@M4ks: Trochę krzywdzące podejście do osób które chcą pobierać legalne rzeczy z torrentów a jak każdy wie jest masa takich materiałów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trochę krzywdzące podejście do osób które chcą pobierać legalne rzeczy z torrentów a jak każdy wie jest masa takich materiałów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Koniasz: no przeciez wiadomo, że to do walki z pedofilami i terrorystami a uczciwy czlowiek nie ma nic do ukrycia.
Pobłogosław panie VPNy i szwedzkie prawo ( ͡º ͜ʖ͡º)
@M4ks: W sumie zastanawiam się co daje takie blokowanie stron jak to jest przeszkoda tylko dla jakiejś babci która i tak nie wie co to torrenty a każdy ogarnięty i tak sobie wejdzie przez VPN
W sumie zastanawiam się co daje takie blokowanie stron jak to jest przeszkoda tylko dla jakiejś babci która i tak nie wie co to torrenty a każdy ogarnięty i tak sobie wejdzie przez VPN


@Koniasz: kontrole. Żeby zablokować najpierw trzeba sprwadzić, gdzie kto wchodzi, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)