Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie wypowiedź tego typa od Cryteka, że "grafika w grach jest najważniejsza". Wystarczy spojrzeć jakie gry są teraz na topie - Minecraft, World of Wacraft, League of Legends, nawet nieszczęsne Call of Duty zatrzymało się gdzieś w 2008 roku, a i tak wyniki sprzedaży powalają (czy słusznie, czy nie, to już nie mnie osądzać). Ergo: gówno pakowane w ładny papierek nadal będzie tylko gównem :<>.

#gorzkiezale #crytek
  • 16
@Gamemen: Jedno z drugim powinno iść w parze. Lubię ładną grafikę ale co z tego, składałem kompa kiedyś pod pierwszego Crysisa żeby mi chodził wybornie, no i chodził na max zajebiście ale go nie skończyłem bo był gówniany.
@Gamemen: "ja uważam inaczej, więc to nieprawda!". Proszę cię... Widzisz, dla mnie wszystkie doty-sroty i temu podobny crap to jakieś nieporozumienie. Skąd możesz wiedzieć jak wygląda statystyka? Oni zarabiają miliony na swoim silniku i odpowiednio grubą kapustę wydają na badania opinii. Po drugie, jak widzę gorzkie żale i lanie kwasu, że konsole to najgorsze zło, bo wstrzymują rozwój grafiki, to sorry, ale muszę gościowi uwierzyć. I takich głosów jest więcej niż
@vervurax: Nie napisałem "ja uważam inaczej, więc to nieprawda!", tylko przedstawiłem swoje zdanie na ten temat. Sam przecież piszesz "dla mnie wszystkie doty-sroty..." - to też przedstawianie swojego zdania, lol. Poza tym zwracam tylko uwagę na fakt, że najpopularniejsze obecnie gry wcale nie olśniewają grafiką.