Wpis z mikrobloga

@chciwykrasnolud: hahahaha swoją pierwszą działalność gospodarczą założyłem mając 22 lata. Trochę wody od tamtej pory upłynęło w Tybrze, a ja ciągle poznaję życie.

W tym wszystkim chodzi o to, że #!$%@? takiego haraczu spowoduje rażące zmniejszenie wpływów do budżetu.
Daj ludziom więcej zarabiać, to więcej wydadzą i zapłacą więcej w podatkach od towarów i usług przy okazji będąc najedzonymi do syta.
Mnie z kolei zastanawia dlaczego na pytanie jak załatać dziurę w budżecie wszystkie partie zgodnie powtarzają jak mantrę: podatki! A gdzie rozwój gospodarki? Gdzie zwiększenie eksportu?
Najlepiej tak od razu zabrać bogatym i oddać... sobie ()
@Bieniuraper: pytałeś się czy idzie Ci dobrze, to odpowiadam, że słabo. dlaczego więc uznałeś, że jestem zwolennikiem twojego kolegi z fesja? rozumiem, że oczekiwałeś tylko poklasku ze strony wojowników korwina.
@Bieniuraper: no chyba nie oczekujesz, że będę za Ciebie pisał posty na fejsie lub mentorem w masakrowaniu lewaków? po pierwsze, tak jak Ty nie siedzę na profilu Korwina, co lepsze jego wizja świata totalnie mi nie odpowiada. druga sprawa jest taka, że zamiast "masakrowania lewaków" zajmij się czymś innym. nie szkoda Ci życia na takie głupoty? jałowe spory, których i tak nikt nie czyta. poza tym nie oszukujmy w równym stopniu