Wpis z mikrobloga

@Wild_Derp: Ja bym w sumie chętnie zagrał, bo dawno się w to nie bawiłem. Tyle, że dopiero robię High ranki (mam set Tetsucabry v2 plus bronie z Sergiosa) więc za wysoko nie podskocze. Zwerbuje się jeszcze @yacolek i już całkiem porządne hunting party wyjdzie. Może się czegoś nowego nauczę przy okazji.
@Wild_Derp: Sam szukam kogoś do gry ale HR 2 dopiero ( ͡° ʖ̯ ͡°) A z randomami nie lubię grać, jeden koleś wziął questa o trudności 5, i dwóch typów HR2 zostawił w nim. Mnie i jakiegoś randoma. W sensie wyszedł po 5 minutach. Jeden z tych potworów co się bije na statku, to się tak jeszcze nie napociłem i go w ostatniej minucie questa uwaliłem. (
@UcziwyAbe: Jak cos to moge pomoc w przyszlym tygodniu badz sobocie hr 93chyba mam to szybko pojdzie.
@Drakalen: Powiem Ci, ze roznie bywa z wychodzeniem. Tam do higj rankowych guild questow to odpusc online. Swoja droga czesto tez konsola wyrzuca sama graczy :/ ja tak mialem z duzymi elder dragonami jak dalamadur.
@Wild_Derp: Co do wyrzucenia graczy przez konsolę to też miałem z tym problem. Okazało się, że mój router odwalał coś. (Gubił jeden pakiet, i niektóre gry na PC nie mogły się pozbierać po tym, całkowity timeout, a taki BF4 to nawet laga nie złapał, tylko na sekundę wyświetlił kwadracik z połączeniem.) Jak ustawiłem na każdym urządzeniu statyczne IP to od tego czasu mam spokój. No i otwieram porty na 3dsie jak