Wpis z mikrobloga

#cbom
Miesiąc i dwa dni temu Centrum Badania Opinii Mirko przeprowadził sondaż na mikroblogu. Od tego czasu pojawiły się nowe wątki w kampanii, odbyła się również debata liderów. Wiele mogło się zmienić, z tego powodu ogłaszam kolejny sondaż. Trwać będzie do jutro do godziny 21. Wyniki pojawią się w piątek - akurat przed ciszą wyborczą. Lista komitetów zarejestrowanych we wszystkich okręgach (numeracja tak jak w książeczce do głosowania):
1. KW Prawo i Sprawiedliwość
2. KW Platforma Obywatelska RP
3. KW Partia Razem
4. KW KORWiN
5. KW Polskie Stronnictwo Ludowe
6. KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
7. KWW "Kukiz'15"
8. KW Nowoczesna Ryszarda Petru
Proszę plusować komentarz ze swoją opcją polityczną. Ważne są tylko plusy oddane na jeden komitet. Oprócz opcji powyższych będą też "Nie jestem zdecydowany" i "Nie zagłosuję". Wołam potencjalnie zainteresowane tagi:
#polityka #neuropa #4konserwy #4kuce #korwin #kukiz #partiarazem #razem #nowoczesnapl #nowoczesna #psl #pis #platformaobywatelska #zlew #lewica #lewactwo #wybory #sondaz
  • 30
@sermaciej: Nie jestem zdecydowany. Najbliżej mi do Razem, ale oni niczego nie ugrają. Zsglosowałbym na PO, bo wcale tak źle nie rządzili i tylko oni mogą powstrzymać psychoprawicę z PiS. Zostaje jeszcze Zlew który powinien przekroczyć 8 procent żeby była szansa na jakąś koalicję z PO przeciw PiS. Jakbym miał teraz zagłosować to pewnie taktycznie wybrałbym Zlew