Wpis z mikrobloga

Siemanko! Z tej strony Voj4k! W HearthStone gram od zamkniętej bety, jestem graczem turniejowym, ale przez obowiązki nie miałem czasu na grę, teraz ma się to zmienić i planuje streamować (Jeszcze w słabej jakości bo czekam na odpowiedź z internetami) często. Dzisiaj zagramy bójkę, trochę laddera i sprawdzimy co jest teraz dobre, a jak nie to zagramy arenkę! Wszystkie zagrania będę starał się opisywać tak byście się poczuli jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ukrywam ze czasami może mi się wymknąć jakieś złe słówko, ale postaram się to ograniczyć! Wbijajcie na stream od 20:45!

www.twitch.tv/voj4k

#hearthstone #voj4k
  • 6
  • Odpowiedz
@loculi: 11, ale tak jakoś nie gram dla rang, tłumaczyłem to tyle razy :) Gram turniejowo i tam pokazuje swoje umiejętności najczęściej.. Jeżdżę na polskie lany w HS'a, organizuje kominki, a w planach jest wyjazd na Dreamhack.. Jak w Lipsku nie bedzie HS'a to być może Francja.. Jako jedyny gracz byłem 2-krotnie w finale eliminacji do EU vs CN tego roku, oba finały przegrałem.. ale to pozwoliło mi być swego czasu
  • Odpowiedz
  • 0
@voj4k: Spoko, moje pytanie nie miało służyć jakiejś weryfikacji, to była ciekawość. Cieszę się, że ci wychodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz