Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, #niebieskiepaski. Wczoraj kupiłem najtańszą maszynkę na żyletki starego typu, takie prostokątne blaszki (12 zł z paroma zapasowymi ostrzami) i jest WOW.

I nie jestem z tych „JAKI TO JA HARDKOROWY GOLIBRODA, TYLKO BRZYTWA I PĘDZEL, ALE NIE TAKI ZWYKŁY, MUSI BYĆ Z BORSUCZEGO WŁOSIA, PODKREŚLAM BORSUCZEGO, A KREM TO TYLKO Z DODATKIEM ŁUBIANU ROZROBIONEGO W PORCELANOWEJ FILIŻANCE OGRZANEJ CIEPŁEM DŁONI.”. Znacie ich, nie?

Nie lubię się golić i nigdy mi się nie chce tego robić. Tylko tak:

- w czasach licealnych jakieś MACH 3 i inne tego typu maszynki z wymiennymi ostrzami doprowadzały mnie do szału. Te milion ostrzy to było zrobione chyba tylko po to, żeby było więcej miejsc w których mogą zostawać włosy, a czyszczenie tego syfu trwało tyle, że…

- …po paru latach przerzuciłem się na jednorazówki i prawdopodobnie jako jedyna osoba na świecie używałem ich raz (pewnie nawet ten gość, który kupił licencję na WinRAR-a by mi pogratulował). Oczywiście zawsze, ale to zawsze, musiałem się zaciąć.

- Przez ostatnie 10 lat goliłem się maszynkami elektrycznymi i było jak dla mnie wystarczająco dobrze. Co prawda maszynki elektryczne nigdy nie golą do końca, zawsze zostaje ten milimetr czy dwa, ale już niech będzie. Przyzwyczaiłem się, że mam twardy zarost i tak musi być.

- Dopóki wczoraj kupiłem najtańszą żyletkę starego typu, żeby poprawić po fryzjerze to co zaczęło mi odrastać na polikach (normalne żyletki mają po bokach kawałek obudowy, przez co nie da się dojechać do brody).

Co najlepsze, nie trzeba się pieprzyć z jakimiś pędzlami, rozrabianiami mydeł ani innymi borsuczymi włosiami. Jasne, pewnie byłoby lepiej, ale komu by się chciało? Trochę żelu po wzięciu prysznica, trzy pociągnięcia na krzyż i nie ma ani jednego włosa (picrel).

To jest zupełnie nowa jakość. Mówię Wam, spróbujcie jak kolejnym razem będziecie chcieli uzupełnić ostrza.

#broda i chyba pierwszy raz #pokazmorde.
Pobierz plotkiit - Słuchajcie, #niebieskiepaski. Wczoraj kupiłem najtańszą maszynkę na żyletk...
źródło: comment_d0v6KXV7AJHIEvF6jVVxX1RXpznU2FVF.jpg
  • 9