Wpis z mikrobloga

@blamedrop: Niestety bardzo słaby, nerowy występ Korwina, lepiej było wystawić Wiplera. Po raz kolejny wyszło że pomimo racjonalnych i słusznych poglądów Korwin nie umie po prostu ich przekazać. Typowy Janusz zapamięta: 80% polityków do więzień, Szpitale dla psów i kotów i coś o gender. Na prawdę szkoda bo był potencjał na >5% a będą ze 3%. Gorzej wypadły tylko Kopacz i Szydło. Moim zdaniem wygra PiS, ale nie utworzy rządu i
  • Odpowiedz
@Loloman: W odbiorze jego zwolenników zgadza się. Zważywszy na to ile czasu był w mediach, ile na jego temat wie przeciętny wyborca, ogólnie wypadł słabo i ktoś niezdecydowany nie odda raczej na niego głosu. Po prostu był sobą. Zabrakło spokoju i rzeczowej prezentacji programu. I mówię to jako zwolennik Korwina.
  • Odpowiedz
@sayonez: a w życiu. Właśnie idealnie. Jak ktoś go znał to wie że wypadł świetnie bo... Niczego nie spieprzyl ale dla reszty? Konkrety, energicznie, konkretne rozwiazania, zgoda z kukizem, jedyny antysystemowiec (specjalnie zaatakował wszystkich, dla mnie to slabo wygladalo ale wiem ze to pokaze go jako antysystemowca) itd itd. Wypadl naprawde super dla przecietnego widza, nawet w tvn mowia ze kukiz i korwin zyskali najwiecej co mnie zaskoczyło.
  • Odpowiedz