Wpis z mikrobloga

Postanowiłem dziś zagrać triala w WoWa z myślą, aby może kupić full pakiet za 50E... ostatni dodatek w który grałem to Wotlk... ta gra to już serio taka czy tylko tak na początku? Pograłem chwile to masakra co się z tą grą zrobiło. Moby zabijam na hita, max dwa, bosy na trzy. Moby prawie w ogóle mnie nie tłuką, jest ich mniej w trudniejszych terenach (np. kopalnie). Kiedyś samemu utłuc jakiegoś bossa z questa nie było takie proste. Czuje się jakbym grał na cheatach, idę przed siebie i czuje się jak nieśmiertelny. Skille same dochodzą do spellbooka, strzałki na mapie przy robieniu questów dla nieumiejących czytać itd itp Ogólnie to lubiałem grać na spokojnie, porobić questy, powbijać profesje itd, ale teraz czuje się trochę zażenowany wbijając pierwsze 10-15 poziomów, które to zajęło mi tyle, co lekcja pszyry w szkole. Powiedzcie mi, że potem gra nie jest już taka prosta...

#blizzard
#wow
#worldofwarcraft
  • 12
@jabukasiga: Nietety ale dalej jest juz tylko gorzej. Wrocilem po dluzszej przerwie i stworzyles nowa postac i oswiadczam ze po 2 miesiacach nie mam co robic xD Obecnie ilvl 695 i jedyne co moglbym robic to klepac raidy w celu skompletowania sprzetu oraz #!$%@? daily jak przyglup.

Ostatnio ktos wrzucal tutaj cos o privie ktory uruchomil starego dobrego WoWa w sensie classic bez dodatkow i chyba sie tam zarejestruje bo global
@jabukasiga: Jak bardzo chcesz levelować, to zdejmij sprzęt, jest ciekawiej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A na serio - poczekaj z graniem aż wyjdzie Legion. Jak będzie do dupy, to spokojnie możesz sobie wtedy darować bez poczucia, że coś tracisz.
@latajacy_sarkofag: Jednak jest to gra MMORPG i bez znajomych się słabo gra. A tak zawsze można wspólnie chodzić na raidy, no i przede wszystkim pvp. Sporo grałam na MoPie z kimś i było cały czas co robić. Grałam niecałe 2 miesiące na WoDzie, dobiłam ten 100 lvl, zaliczyłam wszystkie raidy i stwierdziłam, że nuda.
@plastik: Ściągam! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko mnie raczej serwer PvP będzie bardziej interesował, im więcej graczy tym lepiej według mnie. 6k na prywatnym robi wrażenie, tylko czy to jest w miarę dopracowany serwer? Questy, talenty skille, instancje, (jak to się nazywało, że moby nie przenikają przez ściany itd) - czy to w miarę wszystko działa czy może jeszcze jest to nowy i niedopracowany serwer?