Wpis z mikrobloga

Lubisz jak ktoś Cię dyma, nagle wychodzi, zakłada maskę i znów zaczyna Cię dymać. Masochizm w najczystszej postaci.


@Arahan: #neuropa po prostu, inna sprawa, że oni sami w to nie wierzą, więc jakieś inne profity muszą z tego mieć( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krisip: Ale kto tu ma glosowac na Nowoczesna jak tu sam biedny beton siedzi! Tu sie bolszewickie metody PiSu chwali, tu sie ciesza te glupie geby jak trebacz od korwinistow zaglusza wystapienie polityka! Tu jest rasizm, ksenofobia, mizoginia.

Ale taka nie jest Polska i oczywiscie Nowoczesni zdobeda spokojnie 2x wiecej niz korwin.

Tak, mam pieniadze, jestem czlowiekiem sukcesu, glosuje na Nowoczesna

@Zyd_Suss: ja zaglosuje na pis. Tez mam pieniadze i jestem czlowiekiem sukcesu ale po prostu dosc rzadow obecnej wladzy - przekrętów i kolesiostwa a petru jak wiemy jest ekipa mazowieckiego i bankow. Na wykopie jestem tyle lat ze pamietam jeszcze tutejsza nagonke na pis parę lat temu. Niestety platforma niczego nie zmienila na lepsze od 8 lat a autostrady czy gazociagi budowac umie kazdy wiec to dla mnie zaden powod do
@mamarysh: oj nie. "Baza" platformy wywodzi sie z zupelnie innego srodowiska niz "baza" pisu. Ludzie platformy to dzieci bylego systemu, #!$%@? (przez kilku takich obecnie czlonkow PO czesc mojej bliskiej rodziny byla internowana i musiala uciekać z kraju) i zwykle #!$%@? co nie byli warci nawet internowania (bronek smacznie spal jak kolegow internowano) z ktorymi wiekszosc tych co faktycznie dzialali i byli cos warci w latach 80tych nie chce nawet rozmawiac.
@krisip: Przykro mi, ale jak się dowiedziałam, że Kaczyńscy wiedzieli o FOZZ i nic z tym nie zrobili, i posłuchałam miss Szydło jak obiecywała podniesienie stawki godzinowej to mi się włos zjeżył na głowie. Wszystko robią, by być przy korycie... Głos nie na Korwina to głos stracony, wybacz.